Dom

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Wycieczka po fabryce

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  New Light naprawdę rozumie wartość wydajności każdego kabla światłowodowego w całej linii.Każdy kabel dostarczony przez New Light musi przejść przez programowanie i obszerną serię testów diagnostycznych platformy, aby udowodnić jego wydajność.

  W naszym centrum testowym dbamy o każdy szczegół, od personelu po obiekty - profesjonalnie wyszkolony personel i zaawansowane obiekty testowe, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość kabli.

   

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 0

   

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 1

   

 • OEM / ODM

  New Light oferuje najbardziej wszechstronny wybór produktów światłowodowych klientom z różnych branż oraz profesjonalne wsparcie technologiczne z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem.
  Jako profesjonalny sprzedawca światłowodów możemy zapewnić linię produkcyjną, szkolenie procesowe i kompletną dokumentację procesową dla patchcordów, pigtaili i światłowodów zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi najlepszego rozwiązania.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży światłowodowej nasza fabryka jest w pełni wyposażona na ponad 2000 metrów kwadratowych i ponad 15 bezpyłowych linii produkcyjnych.Około 200 dobrze wyszkolonych pracowników i inżynierów pracuje nad naszymi dumnymi produktami.Posiadamy 5 linii produkcyjnych do kabli światłowodowych, 2 linie do montażu zworek MPO / MTP o wysokim standardzie, 8 linii do produkcji zworek standardowych.

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 0

   

  Nasze główne produkty to: złącze światłowodowe, kabel światłowodowy, patchcord Fibra, adapter światłowodowy, światłowód WDM, rozdzielacz PLC i inne optyczne pasywne urządzenie podstawowe. przemysł i inne dziedziny

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 1

 • R & D

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED to wiodący na świecie producent urządzeń pasywnych OEM / ODM, który zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem i obsługą produktów światłowodowych.
  Firma New Light od dawna przestrzega koncepcji produkcji wysokiej jakości ”i stara się być konkurencyjna na arenie międzynarodowej w branży komunikacji optycznej. Poświęca się zostaniu producentem pasywnych urządzeń optycznych, prowadząc rozwój najnowocześniejszych technologii w branży oraz traktuje jako zaszczyt świadczenie usług globalnym użytkownikom danych oraz tworzenie wartości dla przemysłu i społeczeństwa.

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 0

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 1

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED linia produkcyjna fabryki 2

   

   

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Mrs. Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)