Dom ProduktyKabel MPO MTP

8-rdzeniowy światłowód MPO Pojedynczy przewód światłowodowy PVC / LSZH MPO-LC z włókna szklanego

8-rdzeniowy światłowód MPO Pojedynczy przewód światłowodowy PVC / LSZH MPO-LC z włókna szklanego

  • 8-rdzeniowy światłowód MPO Pojedynczy przewód światłowodowy PVC / LSZH MPO-LC z włókna szklanego
  • 8-rdzeniowy światłowód MPO Pojedynczy przewód światłowodowy PVC / LSZH MPO-LC z włókna szklanego
8-rdzeniowy światłowód MPO Pojedynczy przewód światłowodowy PVC / LSZH MPO-LC z włókna szklanego
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
Numer modelu: MPO / MTP - LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 500 szt dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 8-żyłowy kabel światłowodowy MPO jednomodowy kabel światłowodowy PCV / LSZH MPO-LC z wyciągiem świat typ złącza: MPO / MTP -LC
materiał: PVC / LSZH typ trybu: tryb pojedynczy / multi
typ rdzenia: Rdzeń 8/12/24 kolor kabla: żółty, fioletowy, wodny (można dostosować)
Długość: można dostosować do własnych wymagań Włókna typu: G652D / G657A1 / G657A2
High Light:

kabel światłowodowy mpo

,

kabel mout fanout

Kabel MTP MPO Nazwa produktu

8-żyłowy kabel światłowodowy MPO jednomodowy kabel światłowodowy PCV / LSZH MPO-LC, wyciągany na zewnątrz

 


Kabel MTP MPO Opis produktu

Kable trunkingowe MPO / MTP służą do łączenia kaset, paneli lub wzmocnionych wentylatorów MPO, obejmujących strefy MDA, HAD i EDA, a także łatwego do szybkiego wdrożenia okablowania szkieletowego o dużej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej światłowodzie, co ogranicza instalację sieci lub rekonfiguracja.

· Kable MPO / MPT wykorzystujące zwartą i wytrzymałą strukturę mikro kabli, według różnych kolorów w podziale na SM, MM i 10G MM. Zakres światłowodu wynosi od 12 do 144, opcje polaryzacji MTP to TIA sposób: Styl A (góra), Styl B (dół) i Styl C (góra / góra). Długość kabla należy do produktu niestandardowego, prosimy o przesłanie nam e-mailem swoich wymagań.



Cechy kabla MTP MPO
· Ze standardowym 12-światłowodowym i 24-światłowodowym złączem MPO / MTP
· Dostępne w OS1 / 2, OM2, OM3 i OM4
· Dostępne w FC, LC, SC, ST, MU i MTP
· Polerowany interfejs ma PC, UPC i APC
· Dostępne z włóknami 12/24/36/48/72/96/144
· W 100% przetestowane fabrycznie
· Dyskretne złącza są utwardzane cieplnie i wykorzystują ceramiczne tuleje i tuleje
· Rozwijać włókna ze złączy MPO / MTP na pojedyncze jednostronne lub dwustronne
· Dostosowane do długości, przesunięcia, typu złącza, typu breakout, liczby włókien i etykietowania włókien

Parametr kabla MTP MPO

Nazwa produktu 8-żyłowy kabel światłowodowy MPO jednomodowy kabel światłowodowy PCV / LSZH MPO-LC, wyciągany na zewnątrz
Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Rodzaj włókna SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
Materiały na kurtki LSZH / OFNR / PVC
Rodzaj złącza SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Materiały okuciowe Ceramiczny
Testowanie długości fal 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Strata wtrąceniowa (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0,3dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0,3dB
(PC / UPC)
Strata powrotna (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
Wymienność ≤ 0,2dB
Zespoły kablowe Patchcord Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out
Temperatura pracy (° C) -10 ~ + 70
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
Pakiet 1 jednostka / torba

* Wszystkie podane wartości dotyczą złączy.

 
Metoda kabla MTP MPO

Wstępnie zakończona polaryzacja technologii MPO / MTP
Trzy metody polaryzacji, typ A, typ B i typ C, są stosowane w celu zagwarantowania właściwej alokacji dwukierunkowej.





Prosty przewód MPO typu A:
Adaptery klucz-do-klucz, 1 x dupleksowy kabel połączeniowy A do B i 1 x dupleksowy kabel połączeniowy A do A.






Kabel poprzeczny MPO typu B:
Adaptery Key-Up do Key-Up i podwójny kabel połączeniowy 2 x A do A.





Kabel typu MPO z parą przewodów krzyżowych:
Adaptery typu Key-Up do Key-Down i podwójny kabel połączeniowy 2 x A do A.





Kabel MTP MPO Wykorzystanie temperatury

-40 ° - + 80 °


Zastosowanie kabla MTP MPO :

Wyposażenie testowe
FTTX + LAN
Światłowód CATV
System komunikacji optycznej
Telekomunikacja

FQA:

1. P: Czy jesteś producentem?

Odp .: Tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

3. P: Jaka jest cena?

Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duże ilości otrzymają bardzo konkurencyjną cenę.

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Więc trudno jest ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, a my zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

5. P: Jaka jest twoja jakość?

Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą europejską IEC, prawie zamkniętą dla warsztatu bezpyłowego. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni robocze dla 5000 sztuk. regularne produkty, które mamy w magazynie. Możemy zająć się pilnymi zamówieniami dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy naprawić je za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

8. P: Jakie jest twoje opakowanie?

Odp .: Korzystamy z międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty akceptują OEM / OD M. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

10. P: Czy mogę dostać próbkę?

Odp .: Zależy to od tego, które produkty, adapter, tłumik, patchcord, pigtail, możemy dostarczyć próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.

W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, próbka opłaty i fracht zostaną zwrócone najpierw po złożeniu zamówienia, próbka zostanie zwrócona.

11. P: Jak mogę zamówić?

Odp .: 1. wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby znaleźć dla ciebie fracht.

2. Po poznaniu Twoich wymagań zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji. Cena zależy od ilości.

3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Proforma na nasze konto bankowe.

4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

12. P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram naraz. W przypadku dużych kwot można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% płatne przed dostawą.

Odnośnik do opakowania kabli MTP MPO

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)