Dom ProduktyKabel MPO MTP

8-żyłowy kabel MPTP MTP LC Patchboer PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm przewód światłowodowy o długości fali

8-żyłowy kabel MPTP MTP LC Patchboer PVC 3.0mm 850/953 / 1300nm przewód światłowodowy o długości fali

    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
    • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord
  • 8 Core MPO MTP Cable LC Unitboot PVC 3.0mm 850/953/1300nm Wavelength Fiber Patch Cord

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
    Numer modelu: MPO / MTP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
    Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 500 szt dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    typ złącza: MPO / MTP -LC UNITBOOT materiał: PVC
    typ rdzenia: 8 rdzeni kolor kabla: jasnozielony
    utrata wtrąceniowa: ≤ 0,5 dB (niska tłumienność wtrąceniowa może wynosić ≤ 0,3 dB) strata zwrotna: ≥25dB
    Długość: Można dostosować rodzaj kabla: OM5 50/125
    Długość fali: 850/953/1300 nm
    High Light:

    mpo fiber cable

    ,

    mpo to mpo cable

    8-rdzeniowy kabel MPO MTP LC Unitboot PVC 3,0 mm 850/953 / 1300nm Fala światłowodowa

    Nowy patchcord Light Uniboot LC wykorzystuje zunifikowaną obudowę złączy i podwójny kabel z pojedynczym płaszczem 3,0 mm. Znacznie zmniejsza to 50% wymaganego kabla w porównaniu ze standardowym patchcordem LC na zamek błyskawiczny, co ostatecznie poprawia przepływ powietrza w środowisku o wysokiej gęstości, takim jak centra danych i sieci optyczne 10G / 40G / 400G.

    CECHY I ZASTOSOWANIA

    Ujednolicona obudowa złączy i pojedynczy bagażnik

    - Oszczędza przestrzeń operacyjną i poprawia przepływ powietrza

    Wykorzystuje okrągły dupleks z pojedynczym płaszczem

    - Zmniejsz 50% przestrzeni do zarządzania kablami w porównaniu do standardowych patchcordów LC

    Idealny do środowiska instalacji o dużej gęstości

    - Idealny do podłączania nadajników-odbiorników 10GBase, nadajników-odbiorników SFP + i QSFP + do 10 gigabitowych połączeń sieciowych

    Różnorodne opcje włókien i polerowanie enface

    - Dostępne w G652D G657A1, G657A2, OM1 ~ OM5 w różnych polerowanych powierzchniach końcowych obejmują APC, UPC, PC.

    Spełnia i przewyższa standardy branżowe

    - Zgodny z wymaganiami wydajnościowymi IEC i TIA

    Parametr

    nazwa produktu 32-żyłowy żeński kabel MTP / MPO 400G 3 metry OM5 -600 LSZH 3,0 mm zielony kabel z włókien
    typ trybu tryb multi
    liczba kabli 32 rdzeń (może być 4/8/12/16/24/32 rdzeń)
    typ rdzenia OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
    kolor kabla Zielony (można dostosować zgodnie z życzeniem)
    średnica kabla 3.0 (może być 3.0 i niestandardowa średnica)
    długość kabla krosowego 6 metrów (można dostosować zgodnie z życzeniem)
    materiał kurtki LSZH (może być PVC lub LSZH)
    utrata wtrąceniowa ≤ 0,5dB (niska strata wtrąceniowa może wynosić ≤ 0,35dB)
    strata zwrotna ≥25 dB
    długość fali 850 // 953/1300
    typ rdzenia 50 / 125um
    typ złącza Płeć żeńska
    kolor złącza Aqua / Magenta / beżowy są w porządku
    materiał okucia Plastikowy
    temperatura operatera -40 ~ + 85 ℃
    nadruk kablowy standardowy wydruk (można dostosować)
    OEM / ODM do przyjęcia
    Gwarancja 3 lata po dostawie
    Czas dostawy 2-15 dni roboczych (w zależności od ilości)

    Złącze, które możesz wybrać:

    Produkty powiązane:

    Jak zamówić

    1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb wieloosobowy (PC)
    3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
    4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
    5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4-rdzeniowy / 6-rdzeniowy / 8-rdzeniowy / 12-rdzeniowy / 24-rdzeniowy / 48-rdzeniowy / 96-rdzeniowy i tak dalej
    6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami

    8. Złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska lub żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)