Dom ProduktyŚwiatłowody

FTTH Kabel światłowodowy trudnopalny LSZH powłoka samonośna

FTTH Kabel światłowodowy trudnopalny LSZH powłoka samonośna

    • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure
    • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure
    • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure
    • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure
    • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure
  • FTTH Fiber Optic Cable Flame Retardant LSZH Sheath Self Supporting Structure

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: NL
    Orzecznictwo: ISO9001; ROSH
    Numer modelu: NLFTTH1

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1000m
    Cena: USD 0.18-0.21 per meter
    Szczegóły pakowania: Drewniane koło
    Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
    Zasady płatności: L/C, T/T
    Możliwość Supply: 10000 m dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: FTTH Drop Cable Liczba włókien: 1 włókno
    Budowa: Samonośny Włókna typu: Jednomodowy G652D, G657A
    Materiał zewnętrznej kurtki: LSZH Materiał członka siły: KFRP / FRP / Drut stalowy
    Kolor: czarno biały aplikacji: Projekty FTTH
    opakowania: drewniane koło Test Repor: Pakiet na zewnątrz kabla
    Budowa światłowodów: Cyfra 8 Użycie: Antenowy
    High Light:

    duplex fiber optic patch cable

    ,

    fiber optic drop cable

    Kabel światłowodowy FTTH w kolorze białym / czarnym z osłoną LSZH / PVC / PE

    Opis:

    Samonośny kabel FTTH jest zbudowany z jednego lub dwóch światłowodów jednomodowych (G.657A). Kabel jest chroniony przez dwa równoległe człony wytrzymałościowe wykonane z metalu, drutu stalowego i płaszcza zewnętrznego LSZH. Kabel przeznaczony do montażu na zewnątrz nadaje się doskonale do połączeń między zamknięciem kopuły a małym mieszkaniem / magazynem i niezależnymi willami.

    Cechy i zalety

    • Konstrukcja samonośna, lekka, łatwa w instalacji

    • Trwała i trudnopalna powłoka LSZH, bez dymu bezhalogenowy

    • Doskonałe parametry mechaniczne i środowiskowe

    • Drut stalowy jako dodatkowy element wytrzymałościowy ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie

    • Dwa równoległe człony siły FRP zapewniają dobrą odporność na elektromagnetyczne i zgniatanie

    Liczba włókien 1F / 2F / 4F
    Osłabienie 1310 nm: ≤ 0,36 1550 nm: ≤ 0,22
    Kolor włókna Niebieski Pomarańczowy Zielony Brązowy
    Typ włókna G652D / G657A1 / G657A2
    Członek siły Drut stalowy / FRP / KFRP
    Powłoka zewnętrzna LSZH Niższy dym bezhalogenowy i odporny na promieniowanie UV
    Wymiary średnicy kabla 2,0 (wysokość) × 3,0 W ± 0,1 mm (szerokość)
    Zakres temperatury pracy -20 ℃ do + 70 ℃
    Zakres temperatury instalacji -0 ℃ do + 60 ℃
    Zakres temperatury transportu i przechowywania -20 ℃ do + 70 ℃
    Obciążenie naprężenia (N) Krótkoterminowo: 800N Długoterminowo: 500N
    Crush Load (N) Długoterminowe 1000 N / 100 mm Krótkoterminowe: 2200 N / 100 mm
    Minimalny promień gięcia instalacji 30 x OD
    Minimalny promień gięcia operacji 15 x OD
    Oznaczenie kabla W zależności od potrzeb długość znakowania wynosi 1 metr

    Uszczelka

    Pozycja Indeks
    Długość i opakowanie Kołowrotek 1000m / sklejka
    Rozmiar kołowrotka ze sklejki 300 * 110 * 230 mm
    Wielkość kartonu 310 * 310 * 250 mm
    Waga netto 9 kg / km
    Waga brutto 10 kg / pudełko
    Szczegóły pakowania drewniane koło

    Podanie

    • Zastosowanie z zewnątrz

    • Używany w projektach FTTH

    • Wysoka wydajność pracy sieci optycznej

    • Szybkie trasy optyczne w budynku

    Sieć FTTH o dużej pojemności daje możliwość budowania przewagi konkurencyjnej i utrzymania zrównoważonej ekologicznie sieci, która zużywa mniej energii. Prosta konstrukcja i lekki, samonośny kabel FTTH jest wysoce zalecany do łączenia okablowania zewnętrznego i wewnętrznego.

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)