Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um

SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um

SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um
SC UPC 1310nm OS2 Fiber Optic Patch Cords 9/125um 
SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: LC-SC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 12000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: LC APC 8-stopniowy polerowany opancerzony kabel światłowodowy sc lc Złącze: SC UPC-LC APC
Rodzaj włókna: Simplex Długość: dowolna długość
utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB Długość fali: 1310 nm / 1550 nm
Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką Utrata zwrotu: ≥50dB
Polskie: UPC i APC Prawdziwa fabryka: tak
Podanie: FTTH FTTB FTTX Network
High Light:

Kable światłowodowe SC UPC

,

kable światłowodowe OS2

,

kable krosowe jednomodowe 1310nm

Kable krosowe światłowodowe LSH / APC 8 ° 9 / 125um Single-Mode OS2

 

LSH / APC 8 ° 9 / 125um jednomodowe kable światłowodowe OS2, w tym kable światłowodowe jednomodowe i wielomodowe 62,5 / 125, 50/125 i 9/125 oraz produkty do dystrybucji włókien stosowane w zaawansowanych technologicznie sieciach.

Światłowodowy kabel krosowy, często nazywany światłowodowym kablem połączeniowym lub światłowodowym kablem połączeniowym, to kabel światłowodowy zakończony złączami światłowodowymi na obu końcach.Ma dwa główne obszary zastosowań: komputerową stację roboczą do gniazdka i światłowodowe panele krosowe lub optyczne centrum dystrybucji połączeń krzyżowych.Światłowodowe kable krosowe są przeznaczone wyłącznie do zastosowań wewnętrznych.

Zoptymalizowany laserowo kabel światłowodowy OM3 10 Gb, idealny do LED / VCSEL.Światłowodowe kable krosowe SC, ST i LC-LC do 50 metrów (164 stóp) dostępne w płaszczach standardowych, LSZH, plenum lub wyprodukowanych w USA.

 

Zgodność z normami światłowodowych kabli krosowych


• Zgodny z RoHS, ISO 9001

• TIA 604 (FOCIS)

• TIA / EIA 492AAAE • IEC 61754

• IEC 60793-2-10 • IEC 61300-3-35

• YD / T1272.1-2003

 

Cechy patchcordów światłowodowych


• Wysokiej jakości okucia cyrkonowe.
• Dobra powtarzalność i wymienność.
• Złącza LC, SC, ST, FC, LSH, MTRJ, MU
są dostępne.
• Ognioodporne, wytrzymałe i trwałe
kurtka.
• Drukowanie pomaga wyjaśnić i rozpoznać
różne kable.
• OS2, OM4, OM3, OM2, OM1, OM5 to
dostępny.
• Fabrycznie zakończone i przetestowane
utrata wtrąceniowa, utrata powrotna i powierzchnia czołowa.

 

SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um 0

 

Specyfikacja techniczna patchcordów światłowodowych

 

 

Charakterystyka fizyczna Opis
Typy złączy Koniec A LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
Typy złączy Koniec B LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
Typ polski SMF: UPC-UPC;UPC-APC;APC-UPC;APC-APC;MMF: UPC-UPC
Tuleja złącza Ceramika Zircomia
Średnica kabla Duplex: 2,0 / 3,0 mm;Jednostronnie: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm
Wymienność ≤ 0,2 dB

Minimalny promień zgięcia

SMF: 10 mm;MMF: 7,5 mm / 15 mm

 

Charakterystyka mechaniczna patchcordy światłowodowej

Rodzaj włókna OS2 / OM5 / OM4 / OM3 / OM2 / OM1
Liczba włókien Duplex / Simplex
Kurtka kablowa PVC (Riser / OFNR) / LSZH / Plenum (OFNP)
Kolor kurtki OM1 / OM2: pomarańczowy;OM3 / OM4: Aqua;OM5: limonkowy;OS2: żółty
Klasa włókna OM5 / OM4 / OM3 / OM2: niewrażliwy na zginanie;OM1: G.651

 

Charakterystyka optyczna patchcordy światłowodowej

 

Utrata wtyczki złącza LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ ≤ 0,3 dB
Utrata powrotu złącza SMF: UPC≥50, APC≥60 (LC / SC / ST / FC / MU / MTRJ), UPC≥55, APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC / SC / ST / FC / LSH / MU ), UPC≥35 (MTRJ)
Tłumienie przy 1310 nm 0,36 dB / km
Tłumienie przy 1550nm 0,22 dB / km
Tłumienie przy 850nm 3,0 dB / km
Tłumienie przy 1300nm 1,0 dB / km

 

Charakterystyka środowiska

temperatura robocza -20 ~ 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 ~ 80 ℃

 

 

 

Produkty z gorącej sprzedaży

 

SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um 1

 

 

 

Jak zamówić patchcord światłowodowy

 

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4 rdzenie / 6 rdzeni / 8 rdzeni / 12 rdzeni / 24 rdzenie / 48 rdzenie / 96 rdzenie i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami

8. złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska czy żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

 

FQA:

 

1. P: Czy jesteś producentem?

Odp.: Tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

 

2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp.: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

 

3. P: Jaka jest cena?

Odp.: Cena zależy od ilości.Po poinformowaniu nas o ilości zaoferujemy Ci najlepszą cenę.Duże ilości otrzymają bardzo konkurencyjną cenę.

 

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duży, większość z nich jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Więc trudno jest zrobić cenę FOB.Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy ładunek z ceną produktu w celach informacyjnych.

 

Mamy bardzo konkurencyjną cenę spedytora.Jeśli Twoja ilość jest duża i są dziesiątki pudeł kartonowych, możemy obliczyć transport drogą morską w celach informacyjnych.

 

Cena EXW lub cena CFR będzie lepsza .Jeśli potrzebujesz, możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

 

5. P: Jaka jest twoja jakość?

Odp.: Nasza produkcja jest zgodna ze standardową europejską produkcją IEC, prawie zamknięta dla bezpyłowego warsztatu.Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości.Szczególnie sprzęt MTP Daisi.

 

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

 

6. P: Jaki jest Twój czas realizacji?

Odp.: Mamy trzy fabryki w Chinach.Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki patchcordów, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

W przypadku patchcordów światłowodowych czas realizacji może wynosić 2-3 dni robocze dla 5000 sztuk.regularne produkty, które mamy na stanie.Możemy zająć się dla Państwa pilnym zamówieniem.Aby uzyskać więcej informacji, możesz się z nami skontaktować.

 

7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

Odp .: w przypadku patchcordu mamy 2 lata gwarancji od dostawy, ale odpowiadamy tylko za uszkodzenia inne niż sztuczne.W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy naprawić je za darmo, ale koszt frachtu zostanie opłacony po Twojej stronie.

 

8. P: Jakie masz opakowanie?

Odp.: Korzystamy z międzynarodowego pakietu eksportowego.załączono opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych.Możemy również wydrukować Twoje logo na opakowaniu

 

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

O: tak, możemy.Jesteśmy producentem, wszystkie produkty akceptują OEM / ODM.możemy podpisać Umowę o zachowaniu poufności.

 

10. P: Czy mogę dostać próbkę?

Odp.: To zależy od tego, które produkty, dla adaptera, tłumika, patchcordu, pigtaila, możemy dostarczyć Ci próbkę za darmo.Ale fracht spłacony po twojej stronie.

W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować tego za darmo, opłata za próbkę i koszt frachtu w pierwszej kolejności.po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

 

11. P: Jak mogę zamówić?

Odp .: 1. wyślij e-mail do nas lub wyślij zapytanie.daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość.Podaj swój adres odbioru, jeśli chcesz, abyśmy obliczali dla Ciebie ładunek.

2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z terminem realizacji.Cena zależy od ilości.

3. Po zaakceptowaniu wyceny wystawimy fakturę Proforma na nasze konto bankowe.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty zorganizujemy dla Państwa produkcję.

5. Przed dostawą ponownie potwierdzimy otrzymane informacje i wyślemy numer śledzenia po dostawie.

6. Postaramy się jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym długotrwałej współpracy.

 

12. P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp.: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie.W przypadku dużych kwot można wpłacić 50% zaliczki, 50% salda płatne przed dostawą.

 

Pakowanie w celach informacyjnych:


SC UPC 1310nm OS2 światłowodowe kable krosowe 9 / 125um 2

 

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty