Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Kabel światłowodowy OFNR LSZH SC OM3 Zewnętrzny dupleks

Kabel światłowodowy OFNR LSZH SC OM3 Zewnętrzny dupleks

Kabel światłowodowy OFNR LSZH SC OM3 Zewnętrzny dupleks
OFNR LSZH SC OM3 Fiber Optic Patch Cable Outdoor Duplex
Kabel światłowodowy OFNR LSZH SC OM3 Zewnętrzny dupleks
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: FC-SC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 12000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Kable światłowodowe Złącze: SC UPC-LC APC
Rodzaj włókna: Dupleks Długość: dowolna długość
utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB Długość fali: 1310 nm / 1550 nm
Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką Utrata zwrotu: ≥50dB
Polskie: UPC i APC Prawdziwa fabryka: tak
Podanie: FTTH FTTB FTTX Network
High Light:

Światłowodowy kabel krosowy OFNR

,

światłowodowy kabel krosowy OM3

,

zewnętrzny dupleksowy kabel krosowy LSZH

Zewnętrzny kabel światłowodowy 3M OM3 duplex OFNR / LSZH SC

 

Dzięki nowym światłowodowym zewnętrznym kablom krosowym firmy Telegärtner, urządzenia znajdujące się poza budynkiem można łatwo i ekonomicznie zintegrować z siecią danych.Nowe kable 2-światłowodowe są dostarczane ze wspólnym złączem LC duplex.Kabel zewnętrzny zastosowany w tych sznurkach jest odporny na warunki atmosferyczne, wodoszczelny i odporny na promieniowanie UV.Jest dostępny ze światłowodami wielomodowymi OM2 dla szybkości transmisji danych do jednego gigabita na sekundę oraz światłowodami jednomodowymi OS2.Zewnętrzne kable krosowe można zamówić w długościach od 10 do 150 metrów.Nowe zewnętrzne kable krosowe mogą być używane do bezpośredniego łączenia urządzeń, a także gniazd i paneli krosowych.

 

Kable krosowe światłowodowe do łatwej i ekonomicznej instalacji


Jakie są wspólne połączenia ze słupem mobilnej stacji bazowej radiowej, łączem mikrofalowym na dachu, kamerą IP badającą parking, domem strażnika i panelem wyświetlającym przed budynkiem?Tak, długość łącza w większości przypadków znacznie przekracza 90 metrów zalecane przez normę EN 50173 dla kabli miedzianych.Światłowody byłyby idealne do wykonania tej pracy, ale instalacja uniwersalnego kabla wewnętrznego / zewnętrznego zawierającego sześć lub dwanaście włókien nie jest zabawna, a panele krosowe do zakończenia kabla zajmują sporo miejsca.Wzmocniony, bardzo długi kabel krosowy z dwoma włóknami rzeczywiście by się bardzo przydał.


Jako dostawca systemów zorientowany na klienta, Telegärtner dodaje takie przewody ze wspólnym złączem LC duplex do swojego wszechstronnego portfolio produktów.Kabel zewnętrzny zastosowany w tych sznurkach jest odporny na warunki atmosferyczne, wodoszczelny i odporny na promieniowanie UV.Jest dostępny ze światłowodami wielomodowymi OM2 dla szybkości transmisji danych do jednego gigabita na sekundę oraz światłowodami jednomodowymi OS2.Zewnętrzne kable krosowe można zamówić w długościach od 10 do 150 metrów

 

 

Cechy zewnętrznego kabla światłowodowego SC:

Niskie straty wtrąceniowe;
Wysoka strata zwrotu;
Dobra powtarzalność;
Dobra wymiana;
Doskonała zdolność adaptacji do środowiska.

 

Szeroka gama elementów zewnętrznych FO


Nowe zewnętrzne kable krosowe mogą być używane do bezpośredniego łączenia urządzeń, a także gniazd i paneli krosowych.
Klienci, którzy potrzebują kabli z odpornymi na warunki atmosferyczne i wodoszczelnymi złączami, mogą wybierać z szerokiej oferty złączy zewnętrznych TOC z obudowami TDC, FXC, RBC i FEM - i oczywiście dobrze sprawdzoną metalową obudową o stopniu ochrony IP68.
Telegärtner ma już w magazynie nowe światłowodowe kable krosowe do zastosowań zewnętrznych, aby realizować zamówienia klientów w najbardziej elastyczny i szybki sposób.

 

 

 

Kabel światłowodowy OFNR LSZH SC OM3 Zewnętrzny dupleks 0

 

 

Normy dotyczące patchcordów światłowodowych
LC zgodne z normą IEC 61754-20
SC zgodne z normą IEC 61754-4

 

 

Specyfikacja techniczna patchcordów światłowodowych

 

 

Charakterystyka fizyczna Opis
Typy złączy Koniec A LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
Typy złączy Koniec B LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ
Typ polski SMF: UPC-UPC;UPC-APC;APC-UPC;APC-APC;MMF: UPC-UPC
Tuleja złącza Ceramika Zircomia
Średnica kabla Duplex: 2,0 / 3,0 mm;Jednostronnie: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm
Wymienność ≤ 0,2 dB

Minimalny promień zgięcia

SMF: 10 mm;MMF: 7,5 mm / 15 mm

 

Charakterystyka mechaniczna patchcordy światłowodowej

Rodzaj włókna OS2 / OM5 / OM4 / OM3 / OM2 / OM1
Liczba włókien Duplex / Simplex
Kurtka kablowa PVC (Riser / OFNR) / LSZH / Plenum (OFNP)
Kolor kurtki OM1 / OM2: pomarańczowy;OM3 / OM4: Aqua;OM5: limonkowy;OS2: żółty
Klasa włókna OM5 / OM4 / OM3 / OM2: niewrażliwy na zginanie;OM1: G.651

 

Charakterystyka optyczna patchcordów światłowodowych

 

Utrata wtyczki złącza LC / SC / ST / FC / LSH / MU / MTRJ ≤ 0,3 dB
Utrata powrotu złącza SMF: UPC≥50, APC≥60 (LC / SC / ST / FC / MU / MTRJ), UPC≥55, APC≥75 (LSH) MMF: UPC≥30 (LC / SC / ST / FC / LSH / MU ), UPC≥35 (MTRJ)
Tłumienie przy 1310 nm 0,36 dB / km
Tłumienie przy 1550nm 0,22 dB / km
Tłumienie przy 850nm 3,0 dB / km
Tłumienie przy 1300nm 1,0 dB / km

 

Charakterystyka środowiska

temperatura robocza -20 ~ 70 ℃
Temperatura przechowywania -40 ~ 80 ℃

 

 

Jak zamówićKable światłowodowe

 

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4 rdzenie / 6 rdzeni / 8 rdzeni / 12 rdzeni / 24 rdzenie / 48 rdzenie / 96 rdzenie i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami

8. złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska czy żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

 

FQA:

 

1. P: Czy jesteś producentem?

Odp.: Tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

 

2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp.: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

 

3. P: Jaka jest cena?

Odp.: Cena zależy od ilości.Po poinformowaniu nas o ilości zaoferujemy Ci najlepszą cenę.Duże ilości otrzymają bardzo konkurencyjną cenę.

 

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duży, większość z nich jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Więc trudno jest zrobić cenę FOB.Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy ładunek z ceną produktu w celach informacyjnych.

 

Mamy bardzo konkurencyjną cenę spedytora.Jeśli Twoja ilość jest duża i są dziesiątki pudeł kartonowych, możemy obliczyć transport drogą morską w celach informacyjnych.

 

Cena EXW lub cena CFR będzie lepsza .Jeśli potrzebujesz, możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

 

5. P: Jaka jest twoja jakość?

Odp.: Nasza produkcja jest zgodna ze standardową europejską produkcją IEC, prawie zamknięta dla bezpyłowego warsztatu.Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości.Szczególnie sprzęt MTP Daisi.

 

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

 

6. P: Jaki jest Twój czas realizacji?

Odp.: Mamy trzy fabryki w Chinach.Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki patchcordów, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

W przypadku patchcordów światłowodowych czas realizacji może wynosić 2-3 dni robocze dla 5000 sztuk.regularne produkty, które mamy na stanie.Możemy zająć się dla Państwa pilnym zamówieniem.Aby uzyskać więcej informacji, możesz się z nami skontaktować.

 

7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

Odp .: w przypadku patchcordu mamy 2 lata gwarancji od dostawy, ale odpowiadamy tylko za uszkodzenia inne niż sztuczne.W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy naprawić je za darmo, ale koszt frachtu zostanie opłacony po Twojej stronie.

 

8. P: Jakie masz opakowanie?

Odp.: Korzystamy z międzynarodowego pakietu eksportowego.załączono opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych.Możemy również wydrukować Twoje logo na opakowaniu

 

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

O: tak, możemy.Jesteśmy producentem, wszystkie produkty akceptują OEM / ODM.możemy podpisać Umowę o zachowaniu poufności.

 

10. P: Czy mogę dostać próbkę?

Odp.: To zależy od tego, które produkty, dla adaptera, tłumika, patchcordu, pigtaila, możemy dostarczyć Ci próbkę za darmo.Ale fracht spłacony po twojej stronie.

W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować tego za darmo, opłata za próbkę i koszt frachtu w pierwszej kolejności.po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

 

11. P: Jak mogę zamówić?

Odp .: 1. wyślij e-mail do nas lub wyślij zapytanie.daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość.Podaj swój adres odbioru, jeśli chcesz, abyśmy obliczali dla Ciebie ładunek.

2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z terminem realizacji.Cena zależy od ilości.

3. Po zaakceptowaniu wyceny wystawimy fakturę Proforma na nasze konto bankowe.

4. Po zaksięgowaniu wpłaty zorganizujemy dla Państwa produkcję.

5. Przed dostawą ponownie potwierdzimy otrzymane informacje i wyślemy numer śledzenia po dostawie.

6. Postaramy się jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym długotrwałej współpracy.

 

12. P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp.: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie.W przypadku dużych kwot można wpłacić 50% zaliczki, 50% salda płatne przed dostawą.

 

 

 

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty