Dom

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED profil firmy

profil firmy

profil firmy

 

New Light Optics Technology Limited specjalizująca się w produkcji pasywnych urządzeń optycznych OEM / ODM, która zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem, sprzedażą i świadczeniem usług jako firma high-tech.

 

Dostarczanie profesjonalnych produktów i usług w zakresie światłowodowych kabli wewnętrznych / zewnętrznych, zarządzania kablami światłowodowymi, okablowania danych o dużej gęstości, łączności światłowodowej i rozdzielacza PLC itp. Nasze produkty i rozwiązania są szeroko stosowane w branży 4G / 5G, centrach danych i chmurze itp. .

 

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 0

 

Zespół techniczny

Nasz zespół techniczny specjalizuje się w rozwiązaniach światłowodowych i zapewnia profesjonalne wsparcie zespołowi sprzedaży.Nasz zespół zawsze uczestniczy w profesjonalnych konferencjach w branży światłowodowej i jest zawsze na drodze do badań i innowacji w zakresie technologii i produktów w dziedzinie telekomunikacji światłowodowej.

 

 

 

Korzyść

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i rozwojowi firma New Light Optics Technology Limited stała się wiodącym w branży producentem, który wspierał główny rynek krajowy na południu i zajmował dużą pozycję na rynku zagranicznym.Naszą kluczową wartością jest oferowanie najwyższej jakości i usług klientom na całym świecie.

 

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 1

 

 

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED profil firmy 2

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nowa firma Light Optics Technology Limited specjalizuje się w produktach B + R do komunikacji optycznej, produkcji, sprzedaży i serwisu jako firma high-tech.

Jesteśmy integratorem systemów komunikacyjnych i dostawcą rozwiązań optycznych.

1. Nasza fabryka została założona w 2011 roku i ma 6-letnie doświadczenie w produkcji OEM i produkcji dla klientów na całym świecie.

2. W celu zapewnienia wysokiej jakości kabla dla klienta, w 2013 r. Otwieramy drugą fabrykę do produkcji kabla światłowodowego.

2. Aby lepiej służyć naszemu klientowi, w 2016 r. Ustanawiamy dział międzynarodowy

3. 2017, nasza trzecia fabryka założona, upewnij się, że oferuje szybką dostawę i zajmuje się pilnym zamówieniem dla klienta!

4. Kupiliśmy maszynę importującą (Daisi) dla MPO / MTP w 2014 roku

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Nowe światło

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000

Rok założenia : 2012

pc Export : 90% - 100%

OEM /ODM: Avialable

Tech support: R&D department

Location: Shenzhen , China

Delivery time: Support Urgent order

MOQ: as your request

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty