Dom ProduktyŚwiatłowody

3 metrowy kabel SC TO SC, Simplex Single Fibre Bluers dla sieci

3 metrowy kabel SC TO SC, Simplex Single Fibre Bluers dla sieci

    • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network
    • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network
  • 3 Meter SC TO SC Fiber Patch Cord , Simplex Single Mode Fiber Jumpers For Network

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: NewLight
    Orzecznictwo: IS09001-2008.ROHS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negoatiate
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W opakowaniu
    Czas dostawy: 3 do 5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: SC SC Fibre Patch Cord Średnica: 2,0 mm
    Włókna typu: Simplex Złącze: SC-SC
    Kolor: Żółty Długość: 3 metry
    High Light:

    fiber optic pigtail

    ,

    single mode fiber jumpers

    Kabel SC-SC z wiązką światłowodową Kabel światłowodowy SM Simplex do sieci 3 metry

    Właściwości mechaniczne

    Zamienność (dB): ≤ 0,1

    Wibracje (dB): ≤ 0,1 (5 do 50 Hz, 1,5 mm)

    Wytrzymałość na rozciąganie (dB): ≤ 0,1 (rozciąganie od 0 do 15 kg)

    Wysoka temperatura ≤ 0,2dB (+85 ° C przez 50 godzin)

    Niska temperatura ≤ 0,2 dB (-40 ° C przez 50 godzin)

    Cykliczne zmiany temperatury ≤ 0,2 dB (-40 ° C do 85 ° C, 5 cykli)

    Wilgotność ≤ 0,2dB (-25 ° C ~ 65 ° C, 93%)

    Opis:

    Złącza: SC do SC

    Rdzeń: włókno jednomodowe

    Gęstość: Simplex

    Finish / Size: PC Polish

    Podanie:

    Transmisja sygnału i transmisja danych

    Sieć telekomunikacyjna, sieć lokalna (LAN), sieci obszarów metropolitalnych, systemy komunikacji światłowodowej

    Światłowodowy sprzęt testowy / oprzyrządowanie

    Światłowód CATV (telewizja kablowa), czujniki światłowodowe

    Światłowodowe połączenie szerokopasmowe - domowe, światłowód FTTH do domu

    Światłowodowe panele krosownicze, montaż okablowania światłowodowego na stojaku i na ścianie

    Opcje zamawiania:

    Typ złącza SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU, MTRJ itp
    Polskie UPC, APC, PC
    Rodzaj kabla Simplex, Duplex straight, Duplex Reverse
    Błonnik SM (G652), 62,5 / 125um, 50 / 125um, OM2, OM3, SM (G655)
    Kurtka kablowa Riser, Plenum, LSZH
    Średnica kabla 3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm itp
    Długość kabla Długość w metrach

    Rodzaj:

    * Typ złącza: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU itp.

    * Endface ferrule: PC, UPC, APC, itp.

    * Typ światłowodu: jednomodowy, światłowód utrzymujący polaryzację, wielomodowy 50/125, mutimod 62,5 / 125 itd.

    * Średnica kabla: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm itp.

    * Liczba podłączonych światłowodów: złącze jednożyłowe, złącze dwurdzeniowe i złącze wielordzeniowe.

    Specyfikacja:

    Złącze SC do SC Kurtka OD 2,0 mm
    Tryb światłowodowy 9 / 125μm Kolor kurtki Żółty
    Polskie PC na PC Długość fali 1310 / 1550nm
    Typ włókna Simplex Materiał kurtki PVC
    Utrata wstawki ≤0,3dB Zamienność ≤0,2dB
    Utrata powrotu ≥50dB Wibracja ≤0,2dB
    Temperatura robocza -40 ~ 70 ℃ Temperatura przechowywania -45 ~ 85 ℃
    Biegunowość A (Tx) do B (Rx) Fibre Grade G652D

    cechy

    * Dobra trwałość

    * Dobra wymienność

    * Wysoka stabilność temperaturowa

    * Niska utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

    * Najwyższa jakość polerowania PC / UPC / APC

    * Standard: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)