Dom Produkty

Moduł kasety MPO

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Moduł kasety MPO

(29)
Chiny Kaseta MPO / MTP zawiera podwójne złącze LC do panelu krosowego Mpo fabryka

Kaseta MPO / MTP zawiera podwójne złącze LC do panelu krosowego Mpo

Kaseta MPO / MTP zawiera dupleksowe złącze LC dla panelu krosowego MPO Opis produktu: Nowa kaseta Light MPO / MTP zdolna do przyjmowania 6-24 włókien. Kasety te nadają się do użytku z trybami jednomodowymi, ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Tryby światłowodowe FTTX światłowodowe MPO / MTP z adapterem St Lc Zastosowanie w szafie 19-calowej fabryka

Tryby światłowodowe FTTX światłowodowe MPO / MTP z adapterem St Lc Zastosowanie w szafie 19-calowej

Tryby światłowodowe FTTX Światłowód MPO / MTP z adapterem st lc do szafy 19-calowej Opis produktu: Nowa lekka skrzynka światłowodowa MPT / MTP FTTX do światłowodowego systemu transmisji zapewnia bezpieczne ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Moduł kasety światłowodowej MPO Skrzynka zaciskowa do systemu transmisji światłowodowej fabryka

Moduł kasety światłowodowej MPO Skrzynka zaciskowa do systemu transmisji światłowodowej

FTTX Światłowodowa skrzynka zaciskowa MPO / MTP do światłowodowego systemu transmisji Opis produktu: Nowa kaseta światłowodowa MPO / MTP FTTX, skrzynka zaciskowa 1RU, panel krosowy zapewniają bezpieczne przej... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Kaseta światłowodowa MPO / MTP FTTX, skrzynka zaciskowa 1RU, panel krosowy fabryka

Kaseta światłowodowa MPO / MTP FTTX, skrzynka zaciskowa 1RU, panel krosowy

Kaseta światłowodowa MPO / MTP FTTX, skrzynka zaciskowa 1RU, panel krosowy Opis produktu: Nowa kaseta światłowodowa MPO / MTP FTTX, skrzynka zaciskowa 1RU, panel krosowy zapewniają bezpieczne przejście między ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny FTTX Światłowodowa skrzynka zaciskowa MPO / MTP z panelem krosowym, MPO-LC, 12 włókien fabryka

FTTX Światłowodowa skrzynka zaciskowa MPO / MTP z panelem krosowym, MPO-LC, 12 włókien

FTTX Światłowód MPO / MTP Skrzynka zaciskowa z panelem krosowym, MPO-LC, 12 włókien Opis produktu: Nowa kaseta Light mtp mpo ze złączem patchcord i kablowym kablem światłowodowym zapewniają bezpieczne przejście ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Metalowe pudełko optyczne z adapterem / ODF MPO-LC Fiber Optical 12-rdzeniowe kasety LGX Box fabryka

Metalowe pudełko optyczne z adapterem / ODF MPO-LC Fiber Optical 12-rdzeniowe kasety LGX Box

metalowa skrzynka światłowodowa z adapterem ODF MPO-LC kaseta światłowodowa 12-rdzeniowa obudowa LGX Opis produktu: Nowa kaseta MPT Light MPT ze złączem patchcord i kablowym kablem światłowodowym zapewniają ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Moduł kasety MTP MPO ze złączem Patch Cord i kablem światłowodowym Corning fabryka

Moduł kasety MTP MPO ze złączem Patch Cord i kablem światłowodowym Corning

kaseta mpp mpo ze złączem kabla krosowego i kablem światłowodowym typu corning Opis produktu: Nowa kaseta MPT Light MPT ze złączem patchcord i kablowym kablem światłowodowym zapewniają bezpieczne przejście mi... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny Sprzęt światłowodowy Mtp Mpo o pełnym obciążeniu ze standardowym ubytkiem kabla światłowodowego Lc fabryka

Sprzęt światłowodowy Mtp Mpo o pełnym obciążeniu ze standardowym ubytkiem kabla światłowodowego Lc

Sprzęt światłowodowy MPPO MPO o pełnym obciążeniu z kablem światłowodowym LC Opis produktu: Nowe lekkie światłowodowe urządzenie światłowodowe MPPO MPO z kablem światłowodowym LC Moduły kasetowe MPO zapewniają ... Czytaj więcej
2019-11-18 15:38:24
Chiny OS2 24 Złącze światłowodowe o niskiej stratności Złącze Mpo Mtp i adapter LC Duplex Fiber Cassette fabryka

OS2 24 Złącze światłowodowe o niskiej stratności Złącze Mpo Mtp i adapter LC Duplex Fiber Cassette

OS2 12-światłowodowe złącze wtykowe MPO MPTP i kaseta światłowodowa LC Duplex Adapter Opis produktu: Nowe złącze światłowodowe Light OS2 12 Fibre ze złączem MPO MPTP i kaseta światłowodowa LC Duplex zawierają ... Czytaj więcej
2019-11-12 14:54:55
Chiny OS2 12 Moduł kasety światłowodowej MPO Złącze Mpo Mtp i adapter LC Duplex fabryka

OS2 12 Moduł kasety światłowodowej MPO Złącze Mpo Mtp i adapter LC Duplex

OS2 12-światłowodowe złącze wtykowe MPO MPTP i kaseta światłowodowa LC Duplex Adapter Opis produktu: Nowe złącze światłowodowe Light OS2 12 Fibre ze złączem MPO MPTP i kasetą światłowodową LC Duplex Adapter A ... Czytaj więcej
2019-11-12 14:54:55
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|