Dom Produkty

Kabel MPO MTP

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Kabel MPO MTP

(132)
Chiny 4 Dupleksowy kabel MPO MTP, zindywidualizowana długość Włókno światłowodowe Breakout z Aqua Color fabryka

4 Dupleksowy kabel MPO MTP, zindywidualizowana długość Włókno światłowodowe Breakout z Aqua Color

Opis produktu Kabel krosowy MPO / MTP Fanout, MPO / MTP do 8 x LC (4 dupleks) Kabel światłowodowy OM3 Breakout - Aqua Ten 5-metrowy (16,5 stopy) wysokiej jakości kabel MPO do 8x LC (4 dupleks) Fanout / Breakout... Czytaj więcej
2021-03-03 15:06:57
Chiny Żeński MPO - Patch Patch Fiber OM4 50/125 24-rdzeniowy Multimode o długości 10 stóp fabryka

Żeński MPO - Patch Patch Fiber OM4 50/125 24-rdzeniowy Multimode o długości 10 stóp

Opis produktu żeński MPO - kabel światłowodowy MPO Kabel krosowy OM4 50/125 3.0 Światłowód wielomodowy 24-rdzeniowy Światłowód 10 stóp Dostawa: Możemy dostarczyć go drogą lotniczą i morską.jest to zgodne z twoj... Czytaj więcej
2021-03-03 15:05:35
Chiny 12 Fibre Fan Out MTP Kabel MPO OM3 / OM4 do kaset połączeniowych fabryka

12 Fibre Fan Out MTP Kabel MPO OM3 / OM4 do kaset połączeniowych

Kabel MTP MPO OM3 / OM4 12 włókien Fan Out Złącze męskie / żeńskie MPO Opis produktu: Transmisja danych 12-rdzeniowy przewód MPO do przewodu krosowego LC Fan Out.Kable magistralne MPO / MTP są używane do ł... Czytaj więcej
2021-03-03 15:01:54
Chiny Złącze męskie 8 kabli światłowodowych 3,0 mm OM3 MPO fabryka

Złącze męskie 8 kabli światłowodowych 3,0 mm OM3 MPO

OpisKabel MPO jednomodowy / wielomodowy (OM3) światłowodowy MPO 8F MPO do LC Breakout Cable MM 50 / 125um Aqua PVC 3,0 mm kabel krosowy MPOsłużą do wykonywania połączeń międzysystemowych między kasetami MTP / ... Czytaj więcej
2020-10-30 16:25:17
Chiny Płaszcz PVC 50 / 125um 3.0mm Kabel MM MPO Breakout Włókna fabryka

Płaszcz PVC 50 / 125um 3.0mm Kabel MM MPO Breakout Włókna

OpisŚwiatłowody MPO jednomodowe / wielomodowe światłowodowe kable krosowe Włókna typu Breakout służą do elastycznego przydzielania zasobów przepustowości do routerów.Współpracują z wyłamywanym modułem optycznym... Czytaj więcej
2020-10-30 16:23:19
Chiny Zginanie jednomodowe 1300nm 12F 24F MPO Fiber Jumper fabryka

Zginanie jednomodowe 1300nm 12F 24F MPO Fiber Jumper

OpisŚwiatłowody MPO jednomodowe / wielomodowe światłowodowe kable krosowe Sposób konserwacji światłowodów MPO i LC dotyczy światłowodów mapujących.Sposób konserwacji modułów optycznych na interfejsach MPO i LC ... Czytaj więcej
2020-10-30 16:17:58
Chiny Okablowanie strukturalne 40G 100G 1300nm MM MTP Fiber Jumper fabryka

Okablowanie strukturalne 40G 100G 1300nm MM MTP Fiber Jumper

Opis Zworka światłowodowa MTP® Assemblies Zespoły MTP® zaprojektowane specjalnie dla zoptymalizowanego laserowo systemu okablowania strukturalnego 40G / 100G, który wykorzystuje równoległą transmisję optyczną.W ... Czytaj więcej
2020-10-30 16:15:17
Chiny OM3 OM4 Złącze wstępne Femaile do męskiego kabla magistralnego MTP fabryka

OM3 OM4 Złącze wstępne Femaile do męskiego kabla magistralnego MTP

OpisKabel MTP® femaile do męskiego bagażnika Zespoły kabli szynowych MTP® z przedwzmacniaczem składają się z 12, 24, 48 mikrokabli LSZH z płaszczem światłowodowym zakończonych na obu końcach złączami MTP® (bez ... Czytaj więcej
2020-10-30 16:13:16
Chiny Kurtka z PVC 12F żeński na męski 3,5 mm kabel OM3 OM4 MPO MTP fabryka

Kurtka z PVC 12F żeński na męski 3,5 mm kabel OM3 OM4 MPO MTP

OpisKable mikro MTP® żeńskie do 12F MTP® męskie Zespoły kabli szynowych MTP® z przedwzmacniaczem składają się z 12, 24, 48 mikrokabli LSZH z płaszczem światłowodowym zakończonych na obu końcach złączami MTP® ... Czytaj więcej
2020-10-30 16:12:00
Chiny Patchcord MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO fabryka

Patchcord MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO

Kabel światłowodowy MPO MTP Nazwa produktu Kabel zrywalny MTP do LC jednomodowy G657A1 PVC 3.0mm MPT MPO Patch cord Kabel światłowodowy MPO MTP Opis MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic ... Czytaj więcej
2020-06-23 16:16:42
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|