Dom Produkty

Kabel MPO MTP

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Kabel MPO MTP

(132)
Chiny Kurtka z PVC 12F żeński na męski 3,5 mm kabel OM3 OM4 MPO MTP fabryka

Kurtka z PVC 12F żeński na męski 3,5 mm kabel OM3 OM4 MPO MTP

OpisKable mikro MTP® żeńskie do 12F MTP® męskie Zespoły kabli szynowych MTP® z przedwzmacniaczem składają się z 12, 24, 48 mikrokabli LSZH z płaszczem światłowodowym zakończonych na obu końcach złączami MTP® ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny OM3 OM4 Złącze wstępne Femaile do męskiego kabla magistralnego MTP fabryka

OM3 OM4 Złącze wstępne Femaile do męskiego kabla magistralnego MTP

OpisKabel MTP® femaile do męskiego bagażnika Zespoły kabli szynowych MTP® z przedwzmacniaczem składają się z 12, 24, 48 mikrokabli LSZH z płaszczem światłowodowym zakończonych na obu końcach złączami MTP® (bez ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Okablowanie strukturalne 40G 100G 1300nm MM MTP Fiber Jumper fabryka

Okablowanie strukturalne 40G 100G 1300nm MM MTP Fiber Jumper

Opis Zworka światłowodowa MTP® Assemblies Zespoły MTP® zaprojektowane specjalnie dla zoptymalizowanego laserowo systemu okablowania strukturalnego 40G / 100G, który wykorzystuje równoległą transmisję optyczną.W ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Złącze męskie 8 kabli światłowodowych 3,0 mm OM3 MPO fabryka

Złącze męskie 8 kabli światłowodowych 3,0 mm OM3 MPO

OpisKabel MPO jednomodowy / wielomodowy (OM3) światłowodowy MPO 8F MPO do LC Breakout Cable MM 50 / 125um Aqua PVC 3,0 mm kabel krosowy MPOsłużą do wykonywania połączeń międzysystemowych między kasetami MTP / ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny 24 Kabel światłowodowy LC na MTP Męski lub żeński MPO MTP fabryka

24 Kabel światłowodowy LC na MTP Męski lub żeński MPO MTP

Kabel światłowodowy MPO MTP Nazwa produktu 24 Fibre Black Boot Kabel LC do MTP Breakout Męski lub żeński złącze światłowodowe MPO MTP Kabel światłowodowy MPO MTP Opis Kabel wyrównawczy jest osłonięty ognioodpor... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Patchcord OM4 100G 12-żyłowy kabel transmisyjny MTP fabryka

Patchcord OM4 100G 12-żyłowy kabel transmisyjny MTP

Kabel światłowodowy MPO MTP Nazwa produktu Patch Patch OMTP 100G MTP 12-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy Kabel światłowodowy MPO MTP Opis Patch Patch OMTP 100G MTP 12-żyłowy wielomodowy kabel świat... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Aqua LC Duplex Wstępnie zakończony 12-rdzeniowy kabel MPO MTP fabryka

Aqua LC Duplex Wstępnie zakończony 12-rdzeniowy kabel MPO MTP

Kabel światłowodowy MPO MTP Nazwa produktu 12-rdzeniowe złącze optyczne MTP Aqua LC Duplex Wstępnie zakończony kabel światłowodowy Kabel światłowodowy MPO MTP Opis 12-rdzeniowe złącze optyczne MTP Aqua LC ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Patchcord MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO fabryka

Patchcord MTP To LC Breakout G657A1 MPT MPO

Kabel światłowodowy MPO MTP Nazwa produktu Kabel zrywalny MTP do LC jednomodowy G657A1 PVC 3.0mm MPT MPO Patch cord Kabel światłowodowy MPO MTP Opis MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny Jednobiegunowa biegunowość kabla MTP (żeńskiego) do MTP (żeńskiego) B dla nadajników-odbiorników QSFP28 fabryka

Jednobiegunowa biegunowość kabla MTP (żeńskiego) do MTP (żeńskiego) B dla nadajników-odbiorników QSFP28

MTP (żeńskie) na MTP (żeńskie) jednomodowa polaryzacja kabli B dla nadajników-odbiorników QSFP28 Opis Kable krosowe MTP do MTP są używane głównie na dwa sposoby; do bezpośredniego połączenia między dwoma ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Chiny MTP Kobieta OM3 MPO Kabel MTP o biegunowości B do nadajników-odbiorników QSFP + i QSFP28 fabryka

MTP Kobieta OM3 MPO Kabel MTP o biegunowości B do nadajników-odbiorników QSFP + i QSFP28

Kabel MTP (żeński) OM3 Polaryzacja B Do nadajników-odbiorników QSFP + i QSFP28 Opis Kable krosowe MTP do MTP są używane głównie na dwa sposoby; do bezpośredniego połączenia między dwoma nadajnikami-odbiornikami ... Czytaj więcej
2022-03-24 18:06:32
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|