Dom Produkty

Światłowodowy WDM

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Światłowodowy WDM

(25)
Chiny 16-kanałowy światłowodowy WDM, rozdzielacz światłowodowy LC UPC Złącze szerokopasmowe fabryka

16-kanałowy światłowodowy WDM, rozdzielacz światłowodowy LC UPC Złącze szerokopasmowe

16-kanałowy moduł CWDM Rozdzielacz światłowodowy ze złączem LC UPC Opis Zgrubny multiplekser z podziałem długości fali (CWDM Mux / Demux) wykorzystuje technologię powlekania cienką warstwą i zastrzeżoną ... Czytaj więcej
2020-07-08 17:22:22
Chiny SC APC Multiplekser światłowodowy z podziałem długości fali WDM fabryka

SC APC Multiplekser światłowodowy z podziałem długości fali WDM

Nazwa produktu Światłowody WDM 8-kanałowy multiplekser z multiplekserem z grubymi podziałami fal SC UPC CWDM i demultiplekserem Opis światłowodu WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali WDM (Multipleksowa... Czytaj więcej
2020-06-23 16:10:06
Chiny SC ST LC Multiplekser światłowodowy z podziałem długości fali WDM fabryka

SC ST LC Multiplekser światłowodowy z podziałem długości fali WDM

Nazwa produktu Światłowody WDM SC ST LC Multiplekser światłowodowy Dwdm z podziałem długości fali Cwdm i Dwdm Opis światłowodu WDM Kluczowym celem WDM jest uproszczenie rozwoju sterowników poprzez zapewnienie ... Czytaj więcej
2020-06-23 16:08:01
Chiny Kabel 2,0 mm Światłowodowy FC 1470nm DWDM Add Multiplexer Drop fabryka

Kabel 2,0 mm Światłowodowy FC 1470nm DWDM Add Multiplexer Drop

Nazwa produktu Światłowody WDM Kabel 2,0 mm FC Światłowody DWDM Add-Drop Multiplekser Światłowód jednomodowy 1470 nm Opis światłowodu WDM Konstrukcja systemu komunikacyjnego jest inna, a szerokość przedziału mi... Czytaj więcej
2020-06-23 16:06:37
Chiny 3 porty Optyczny Mux Demux 100 Ghz 200 Ghz 1x2 DWDM Urządzenie Kanał ITU fabryka

3 porty Optyczny Mux Demux 100 Ghz 200 Ghz 1x2 DWDM Urządzenie Kanał ITU

3 porty Optical Mux Demux 100 Ghz 200 Ghz 1x2 DWDM Urządzenie Kanał ITU 1. opis: 100GHz/200GHz 1x2 wavelength multiplexer utilizes thin film coating technology and proprietary design of non-flux metal bonding ... Czytaj więcej
2020-05-29 14:33:11
Chiny FTTH / FTTx Światłowód WDM Multiplekser światłowodowy Pass 1490nm i 1550nm 1310nm fabryka

FTTH / FTTx Światłowód WDM Multiplekser światłowodowy Pass 1490nm i 1550nm 1310nm

FTTH / FTTx Pass 1490nm i 1550nm Reflect 1310nm FWDM multiplekser światłowodowy 1 . 1. Description Opis FTTH / FTTx Pass 1490nm i 1550nm Reflect 1310nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM module extensively used in ... Czytaj więcej
2020-05-29 14:33:11
Chiny 4 8 16 18-kanałowy filtr Mini FWDM Device / 3 porty Filtr WDM dla 1310 1490 1550 fabryka

4 8 16 18-kanałowy filtr Mini FWDM Device / 3 porty Filtr WDM dla 1310 1490 1550

4 8 16 18 kanałów Filtr Mini FWDM Urządzenie 3 porty Filtr WDM dla 1310 1490 1550 1 . 1. Description Opis 1310/1490/1550 WDM devices based on thin-film filter technology are design to address the specific ... Czytaj więcej
2020-04-26 17:08:17
Chiny Wielokanałowy filtr FWDM Sprzęt komunikacyjny z rur stalowych WDM fabryka

Wielokanałowy filtr FWDM Sprzęt komunikacyjny z rur stalowych WDM

4 8 16 18 kanałowy filtr FWDM Sprzęt komunikacyjny z rur stalowych WDM 1 . 1. Description Opis FTTX Filter WDM module extensively used in EDFA, Raman amplifiers, WDM networks and fiber optics instrumentation is ... Czytaj więcej
2020-04-26 17:08:17
Chiny jednomodowy moduł WDM CWDM DWDM Mux Demux, rozdzielacz FWDM fabryka

jednomodowy moduł WDM CWDM DWDM Mux Demux, rozdzielacz FWDM

4 8 16 18-kanałowy moduł WDM CWDM DWDM MUX Demux, rozdzielacz FWDM 1 . 1. Description Opis Dense wavelength division multiplexer(DWDM) is based on the membrane filter technique and proprietary non-flux metal ... Czytaj więcej
2020-04-26 17:08:16
Chiny 1550nm Pass / 980nm Reflect Fibre Optic WDM, FWDM Optic Splitter Fibre fabryka

1550nm Pass / 980nm Reflect Fibre Optic WDM, FWDM Optic Splitter Fibre

1550nm Pass / 980nm Reflect FWDM 980 / 1550nm Filtr Rozdzielacz światłowodu WDM Opis The 1310/1550nm Filter Wavelength Division Multiplexer is based on environmentally stable thin-film filter technology. ... Czytaj więcej
2020-04-26 17:08:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|