Dom Produkty

Optyczny kabel światłowodowy

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Optyczny kabel światłowodowy

(179)
Chiny Sprzęt do testowania komunikacji Kabel światłowodowy FC do LC 9 / 125um fabryka

Sprzęt do testowania komunikacji Kabel światłowodowy FC do LC 9 / 125um

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Łącznik światłowodowy do testowania sprzętu FC-LC typu jednomodowego Opis kabla światłowodowego: struktura produktu Rdzeń: wysoki współczynnik załamania światła, ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Zielony kabel światłowodowy SC Low LC z niskim wtrąceniem fabryka

Zielony kabel światłowodowy SC Low LC z niskim wtrąceniem

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Zielony SC Patchcord światłowodowy LC LC Zastosowanie przyrządu do testowania ubytków przy niskiej stratności Opis kabla światłowodowego: Standardowy kabel testowy kabla ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Stacja bazowa dupleks Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH fabryka

Stacja bazowa dupleks Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Stacja bazowa dupleks Aqua 100G FTTH MM 50/125 OM4 LC LSZH Opis kabla światłowodowego: Moduły wielomodowe zwykle wykorzystują tańsze diody LED jako źródło światła, a ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Patchcord światłowodowy OM4 100G Data Multimode LC 50 metrów fabryka

Patchcord światłowodowy OM4 100G Data Multimode LC 50 metrów

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Aqua OM4 obsługuje wieloprzerwowy patchcord LC 100G do transmisji danych, wielomodowy 50 metrów Opis kabla światłowodowego: Istnieją trzy główne typy zworek świat... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny FC PC Polerowanie 850um MM Patchcord światłowodowy 3.0 Czarny bagażnik fabryka

FC PC Polerowanie 850um MM Patchcord światłowodowy 3.0 Czarny bagażnik

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: FC PC do polerowania 850um długości fali MM simplex patch cord 3.0 czarne buty Opis kabla światłowodowego: Nie patrz bezpośrednio na koniec światłowodu podczas przesy... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy fabryka

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy FC Wielomodowy pomarańczowy kabel Transmisja szerokopasmowa 5m Opis kabla światłowodowego: Podczas pracy nie należy nadmiernie zginać ani zapętlać ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny 4F Single Mode 9 / 125um Fan Out 1 metr zbrojony światłowodowy patchcord fabryka

4F Single Mode 9 / 125um Fan Out 1 metr zbrojony światłowodowy patchcord

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: 4F Single-Mode 9 / 125um Fan-Out 1 metr zbrojony światłowodowy patchcord Opis kabla światłowodowego: Patchcord wykonany ze zbrojonego kabla optycznego zmniejsza koszt ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Patch cord światłowodowy 12F Fan Out Multimode Sc Lc fabryka

Patch cord światłowodowy 12F Fan Out Multimode Sc Lc

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: Patchwork światłowodowy 12F Fan-Out Kabel światłowodowy wielomodowy Sc Lc Opis kabla światłowodowego: Minimalny promień gięcia zwory pancernej jest niewielki, co można ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny Szara kurtka Out Out LSZH Multimode 6C LC Światłowód fabryka

Szara kurtka Out Out LSZH Multimode 6C LC Światłowód

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: 6C LC Fan-Out Opancerzony, wielomodowy kabel światłowodowy Szary kurtka wyjściowa LSZH Opis kabla światłowodowego: Nadaje się do okablowania poziomego wewnątrz budynków, ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Chiny 4 światłowody LC SC 2.0 Branch 0,5-metrowy kabel światłowodowy fabryka

4 światłowody LC SC 2.0 Branch 0,5-metrowy kabel światłowodowy

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu: 4 włókna Patchcord światłowodowy LC SC Fan-Out Opancerzony kabel światłowodowy Przewód rozgałęźny 0,5 metra 2,0 Opis kabla światłowodowego: Ta seria produktów kabli ... Czytaj więcej
2021-07-28 12:16:08
Page 1 of 18|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|