Dom Produkty

Złącza światłowodowe

Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Chiny NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Certyfikaty
Bardzo nam miło współpracować z Twoją firmą, wysoka jakość, szybki czas dostawy i bardzo dobra obsługa.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Zawsze jesteśmy zadowoleni z twoich usług i produktów, zapewne długo współpracujemy między nami.

—— Eric Charles

Twoja firma OEM jest bardzo dobra!

—— Pham Huu Thang

Twój materiał kablowy jest bardzo dobrej jakości

—— Abdule

Im Online Czat teraz

Złącza światłowodowe

(67)
Chiny SM / MM Kabel światłowodowy Patch Cord SC Square Tail Set For Optical Fiber Test Equipment fabryka

SM / MM Kabel światłowodowy Patch Cord SC Square Tail Set For Optical Fiber Test Equipment

Kabel światłowodowy użyj SC kwadratowy zestaw ogonów 2,0 / 3,0 mm średnicy Zielony kolor Parametr światłowodu boot-SC / FC / LC / ST: Utrata wstawki SM ≤0,20 dB MM ≤0.25dB Utrata powrotu PC ≥50 dB UPC ≥55 dB ... Czytaj więcej
2020-11-18 13:59:27
Chiny LC UPC Jednomodowe złącza światłowodowe z łącznikami fabryka

LC UPC Jednomodowe złącza światłowodowe z łącznikami

Nazwa terminatora światłowodowego: Jednomodowe złącza światłowodowe LC UPC Idealne do patchpaneli ze złączami Opis terminatora światłowodowego Jest to prosta i niezawodna struktura, maksymalna moc (ponad 1 W), ... Czytaj więcej
2020-09-25 09:07:00
Chiny Złącza LC Terminator Narzędzia światłowodowe z tulejami cyrkonowymi fabryka

Złącza LC Terminator Narzędzia światłowodowe z tulejami cyrkonowymi

Nazwa terminatora światłowodowego: Złącza terminatora światłowodowego LC z tulejami cyrkonowymi do systemów światłowodowych Opis terminatora światłowodowego Mamy najlepszy terminator światłowodowy o niskim ... Czytaj więcej
2020-09-25 09:07:00
Chiny Terminale światłowodowe SC UPC o niskim współczynniku odbicia DWDM i EDFA fabryka

Terminale światłowodowe SC UPC o niskim współczynniku odbicia DWDM i EDFA

Nazwa terminatora światłowodowego: Terminale światłowodowe SC UPC o niskim współczynniku odbicia dla DWDM i EDFA Opis terminatora światłowodowego Może wytrzymać transmisję dużej mocy przez długi czas. Włókno o ... Czytaj więcej
2020-09-25 09:07:00
Chiny Narzędzia światłowodowe o niskim odbiciu. FC APC 1640nm fabryka

Narzędzia światłowodowe o niskim odbiciu. FC APC 1640nm

Nazwa terminatora światłowodowego: FC UPC Zestaw światłowodowych końcówek światłowodowych o niskim współczynniku odbicia Opis terminatora światłowodowego Terminatory światłowodowe są stosowane w celu zako... Czytaj więcej
2020-09-25 09:07:00
Chiny Zestaw narzędzi do zakańczania połączeń światłowodowych o niskim współczynniku odbicia fabryka

Zestaw narzędzi do zakańczania połączeń światłowodowych o niskim współczynniku odbicia

Nazwa terminatora światłowodowego: FC UPC Zestaw światłowodowych końcówek światłowodowych o niskim współczynniku odbicia Opis terminatora światłowodowego Terminatory optyczne to urządzenia funkcjonalne ... Czytaj więcej
2020-09-25 09:07:00
Chiny sieciowe Kątowe złącza światłowodowe 2,0 mm 40db fabryka

sieciowe Kątowe złącza światłowodowe 2,0 mm 40db

Złącze światłowodowe Multi Mode LC SX 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm Patchcord światłowodowy jest jednym z najczęściej stosowanych elementów w sieci światłowodowej.światłowódkable krosowe czasami są również nazywane ... Czytaj więcej
2020-08-14 14:49:34
Chiny Sieci LAN WAN LC SX 0,9 mm 3,0 mm Złącze LC do LC fabryka

Sieci LAN WAN LC SX 0,9 mm 3,0 mm Złącze LC do LC

Złącze LC SX wielomodowe jednomodowe 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm LC-LC Złącza światłowodowe są wyjątkowe.Kable światłowodowe zamiast sygnałów elektrycznych przesyłają impulsy świetlne, dlatego zakończenia muszą być du... Czytaj więcej
2020-08-14 14:48:21
Chiny Złącza światłowodowe jednomodowe wielomodowe 50db 3mm fabryka

Złącza światłowodowe jednomodowe wielomodowe 50db 3mm

Jednomodowe wielomodowe złącze światłowodowe LC SX 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm simplex Nasza oferta obejmuje szeroką gamę kabli krosowych, zaprojektowanych i wyprodukowanych do wymagających zastosowań sieciowych.Tosk... Czytaj więcej
2020-08-14 14:45:23
Chiny metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm fabryka

metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm

Złącze Simplex duplex LC SX 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm wielomodowe złącze światłowodowe Złącza światłowodowe są używane na obu końcach mostka światłowodowego, aby uzyskać krzyżowe połączenia włókien.Istnieje wiele ... Czytaj więcej
2020-08-14 14:43:41
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|