Dom ProduktyŚwiatłowody

Kable światłowodowe 3M SC FC 2.0mm 3.0mm Średnica FTTH FC SC Przewód światłowodowy

Kable światłowodowe 3M SC FC 2.0mm 3.0mm Średnica FTTH FC SC Przewód światłowodowy

    • 3M Fiber Optic Jumper Cables SC FC 2.0mm 3.0mm Diameter FTTH FC SC Fiber Patch Cord
  • 3M Fiber Optic Jumper Cables SC FC 2.0mm 3.0mm Diameter FTTH FC SC Fiber Patch Cord

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: NewLight
    Orzecznictwo: IS09001-2008.ROHS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negoatiate
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W opakowaniu
    Czas dostawy: 3 do 5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: SC-FC Patch światłowodowy Średnica: 2,0 mm
    Modelu: Pojedynczy Złącze: SC-FC
    Kolor: Żółty Długość: 3 metry
    High Light:

    fiber optic pigtail

    ,

    ftth fiber optic cable

    3M SC-FC APC Simpex jednomodowy kabel światłowodowy cablle SC-FC 2.0mm 3.0mm FTTH światłowód skoczek

    Szczegóły dotyczące pakowania produktu:

    Wewnętrzne opakowanie 1 sztuka na plastikową torbę
    Minimalne zamówienie 100 szt
    100 szt. Masa brutto 2-3 kg
    Opakowanie zewnętrzne Karton

    cechy

    * Dobra trwałość

    * Dobra wymienność

    * Wysoka stabilność temperaturowa

    * Niska utrata wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

    * Najwyższa jakość polerowania PC / UPC / APC

    * Standard: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC

    Podanie:

    * Sieci telekomunikacyjne

    * Wideo

    * Gigabit Ethernet

    * Aktywne zakończenie urządzenia

    * Multimedia

    * Wstępne instalacje

    * Aplikacje FTTH TTX

    * Sieci lokalne

    * CATV

    Specyfikacja:

    Model nr. Patch cord światłowodowy
    Styl LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC Simplex / Duplex MTRJ / Female, MTRJ / Male
    Typ włókna

    9/125 SMF-28 lub równoważny (jednomodowy) OS1 50/125, 62,5 / 125 (wielomodowy) OM2 i OM1 50/125,

    10G (wielomodowe) OM3

    Rodzaj kabla

    Simplex, Duplex (zipord) Φ3,0mm, Φ2,0mm, Φ1,8mm Φ1,6mm PVC lub LSZH Φ0,9mm, buff0,6mm zbrojone włókno

    PVC lub LSZH

    Polerowanie UPC, SPC, APC (8 ° i 6 °)
    Utrata wstawki ≤ 0.1dB (dla pojedynczego mastera) ≤ 0,25 dB (dla jednomodowego standardu) ≤ 0,25 dB (dla trybu wielomodowego) Testowany przez JDS RM 3750
    Return Loss (dla jednomodowego)

    UPC ≥ 50dB SPC ≥ 55dB APC ≥ 60dB (typ.65dB)

    Testowane przez JDS RM3750

    Powtarzalność ± 0,1 dB
    temperatura robocza -40 ° C do 85 ° C
    Wymóg geometrii (dla jednomodowego) Ferrule Endface Promień 7mm ≤ R ≤ 12mm (dla APC) 10mm ≤ R ≤ 25mm (dla standardowych) Korekta wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy) Korekta wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardowego) Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm Testowane przez DORC ZX -1

    Opis:

    Patch światłowodowy jest niezbędną częścią sieci optycznej. Mają niektóre lub różne złącza, które są zainstalowane na końcu kabla światłowodowego. Światłowodowe kable krosowe są dostarczane z obszerną kolekcją długości i złączy, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące różnych wymagań.

    Parametry:

    Złącze SC do FC Kurtka OD 2,0 mm
    Tryb światłowodowy 9 / 125μm Kolor kurtki Żółty
    Polskie UPC do UPC Długość fali 1310 / 1550nm
    Typ włókna Simplex Materiał kurtki PVC
    Utrata wstawki ≤0,3dB Zamienność ≤0,2dB
    Utrata powrotu ≥50dB Wibracja ≤0,2dB
    Temperatura robocza -40 ~ 75 ℃ Temperatura przechowywania -45 ~ 85 ℃
    Biegunowość A (Tx) do B (Rx) Fibre Grade

    G652D

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Mr. Michael

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)