Dom ProduktyKabel MPO MTP

MPO - MPO 12 rdzeniowy OM3, wielomodowy kabel światłowodowy, 3-metrowy, wstępnie zakończony kabel światłowodowy

MPO - MPO 12 rdzeniowy OM3, wielomodowy kabel światłowodowy, 3-metrowy, wstępnie zakończony kabel światłowodowy

    • MPO - MPO 12 Core OM3 Multimode Fibre Optic Cable , 3M Pre Terminated Fiber Optic Cable
    • MPO - MPO 12 Core OM3 Multimode Fibre Optic Cable , 3M Pre Terminated Fiber Optic Cable
  • MPO - MPO 12 Core OM3 Multimode Fibre Optic Cable , 3M Pre Terminated Fiber Optic Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10 SZT.
    Cena: Negotiate
    Szczegóły pakowania: 1 sztuka w opakowaniu
    Czas dostawy: w przeciągu 2 tygodni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 1000 szt miesięcznie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Kolor: Zielony Nazwa: Kabel magistrali MTP
    Złącze: MTP-MTP Długość: 0,5 metra
    Tryb: Multimode OEM: Dostępne
    High Light:

    mpo to mpo cable

    ,

    mpo fanout cable

    MPO-MPO 12Cores 3M OM3 wielomodowy Światłowodowy kabel krosowy MPO-MPO Wewnętrzny, wstępnie zakończony kabel światłowodowy

    Zgodność z normami:

    Kabel z płaszczem jest zgodny z klasą NFPA 262 nieprzewodzącego włókna optycznego nieprzewodzącego (OFNP) lub niskonakładowego IEC-60332 (LSZH).

    Zgodny z dyrektywą 2002/95 / WE (RoHS) i REACH SvHC.

    Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7 & amp; EIA / TIA-604-5.

    Cecha:

    Łącznik Powierzchnia czołowa: wymagania dotyczące geometrii czołowej MPO: EN50377-15-1

    Jakość polerowania :: Polerowana powierzchnia czołowa: IEC61300-3-35

    Nasze kable krosowe MPO są przeznaczone do rozwiązań centrów danych obsługujących topologie, takie jak 10
    Gigabit Ethernet, Fibre Channel lub Infiniband - jak określono w standardach centrum danych EN50173-5 i
    ISO / IEC 24764.

    Opis:

    Zoptymalizowana wydajność - Zespoły skonstruowane z niskimi stratami MPO / MTP OECE własnościowe polerowanie MT Zapewnia małą stratę wtrąceniową i dużą stratę powrotu, minimalizując zmienność w celu poprawy wydajności utraty połączenia kanału.

    Specyfikacja techniczna:

    Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
    Typ włókna SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3)
    Materiały na kurtki LSZH / OFNR / PVC
    Typ złącza SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
    Materiały ferromagnetyczne Ceramiczny
    Testowanie długości fal 1310 ± 30/1550 ± 30nm 850 ± 30/1300 ± 30nm
    Straty wtrąceniowe (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0,3 dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0,3 dB
    (PC / UPC)
    Return Loss (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    ≥55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    Wymienialność ≤ 0,2dB
    Zespoły kablowe Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
    Temperatura robocza (° C) -10 ~ + 70
    Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
    Pakiet 1jednostka / torba
    * Wszystkie podane wartości są ze złączami.

    Szczegóły MPO:

    Kable połączeniowe MPO służą do wykonywania połączeń między kasetami MPO lub połączeniami z aktywnym sprzętem za pomocą interfejsu MPO / MTP.

    W przypadku, gdy kable połączeniowe MPO są połączone (przez złączkę MPO) z innym kablem połączeniowym MPO, jedno z dwóch złącz MPO musi być męskie (wyposażone w piny).

    Kable krosowe MPO są dostępne w 3 różnych konfiguracjach map przewodowych: Prosta, Całkowicie Odbita lub Odwrócona Para

    Kable krosowe MPO są dostępne w wielomodowym i jednomodowym kablu światłowodowym.

    Aplikacje

    Wykonanie złożeń MTP / MPO Zakończenie:

    Typ / wydajność Jednomode (pol. APC) Multimode (PC / Flat Polish)
    Standard Elite Low Loss Standard Elite Low Loss
    Maksymalna utrata przyczepności ≤ 0,75 dB ≤ 0,35 dB ≤ 0,60 dB ≤ 0,35 dB
    Powrót straty ≥ 50dB Nie dotyczy
    temperatura robocza -40 ° C do 80 ° C 40 ° C do 80 ° C
    Testowa długość fali 1310nm

    850nm

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Mr. Michael

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)