Dom ProduktyŚwiatłowody

Singlex Modularne kable światłowodowe Simplex FC UPC 12 Core Fanout Pigtail światłowodowy

Singlex Modularne kable światłowodowe Simplex FC UPC 12 Core Fanout Pigtail światłowodowy

    • Simplex Single Mode Fiber Optic Jumper Cables FC UPC 12 Core Fanout Fiber Optic Pigtail
    • Simplex Single Mode Fiber Optic Jumper Cables FC UPC 12 Core Fanout Fiber Optic Pigtail
  • Simplex Single Mode Fiber Optic Jumper Cables FC UPC 12 Core Fanout Fiber Optic Pigtail

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: NewLight
    Orzecznictwo: IS09001-2008.ROHS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negoatiate
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W opakowaniu
    Czas dostawy: 3 do 5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Pigtail FC Średnica: 0,9 mm
    Modelu: Pojedynczy Złącze: FC
    Kolor: Opcja Długość: 1 metr
    High Light:

    single mode fiber jumpers

    ,

    ftth fiber optic cable

    FC UPC 12 rdzeń fanoutyczny światłowód Pigtaile SM simplex 12 rdzeń Pigtail światłowodowy 12 kolorów podstawowych

    Specyfikacja:

    Złącze Pigtail PC (SM) UPC (SM) APC (SM) MM
    Return Loss (dB) ≥45 ≥50 ≥ 60 ≥35
    Strata wtrąceniowa (dB) ≤0,2 (maks≤0,3)
    Powtarzalność (dB) ≤0,1
    Trwałość (1 / krycia) ≥500
    Temperatura działania (° C) -25 ~ + 70
    Wytrzymałość na rozciąganie (N) ≥90 (Φ3,0), ≥70 (Φ2,0), Φ0,9
    Błonnik 9 / 125um, 50 / 125um, 62,5 / 125um, ect
    średnica 0,9 mm 2,0 mm, 3,0 mm itp
    Materiał kabla PVC, LSZH
    Rdzenie Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores itp

    Cechy:

    1. Zgodny z Telcordia, GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC
    2. Niski spadek przyczepności i odbicie z tyłu
    3. Stabilny dla środowiska
    4. 2,4,6,8, 12 i 24 kanały Dostępne
    5. Oszczędność przestrzeni, kosztu i czasu instalacji
    6. Łatwa obsługa Push / Pull
    7 Kabel Breakout Cable / Bundle Distribution Cable / Ribbon Cable / Outdoor Wodoodporny kabel opcjonalny

    Opis:

    Przewody pigtailowe światłowodowe zapewniają szybki sposób na wykonanie końcówek fabrycznych w terenie. Fabrycznie zakończone pigtaile mogą być łatwo spajane lub łączone mechanicznie z istniejącą linią włókien.

    Zapewniamy szeroką elastyczność w zakresie pigtaili światłowodowych, w tym typu jednomodowego, wielomodowego i 10G 50 / 125um OM3, włókna simpleks, 4 włókna, 6 włókien, 8 włókien, 12 włókien, 24 włókien, 48 włókien i tak dalej. Te pigtaile światłowodowe mogą być wyposażone w zestawy rozłączające i są w pełni zgodne ze standardami Telcordia, EIA / TIA i IEC.

    cechy

    1. Dostępne złącze Simplex i duplex

    2. Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych.

    3. Dobra zdolność wymiany i dobra trwałość;

    4. Niski spadek przyczepności, stabilność w wysokiej temperaturze i dobra wymienialność.

    5 Wentylowane dostępne, Pigtail dostępne, różne

    Rozruch (kabel) Rozmiar Dostępny

    Podanie:

    * System komunikacji światłowodem

    * Sprzęt do testowania światłowodów

    * Sieć dostępu światłowodowego

    * Czujnik światłowodowy

    * System telewizji kablowej CATV

    * Transmisja danych światłowodem

    * Sieć lokalna

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)