Dom ProduktyŚwiatłowody

Kable światłowodowe LC UPC 1.5M Długość Single Mode Pigtail światłowodowy

Kable światłowodowe LC UPC 1.5M Długość Single Mode Pigtail światłowodowy

    • LC UPC Fiber Optic Jumper Cables 1.5M Length Single Mode Fiber Optic Pigtail
  • LC UPC Fiber Optic Jumper Cables 1.5M Length Single Mode Fiber Optic Pigtail

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: NewLight
    Orzecznictwo: IS09001-2008.ROHS

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: Negoatiate
    Szczegóły pakowania: 1 szt. W opakowaniu
    Czas dostawy: 3 do 5 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Pojedynczy tryb pigtailowy LC Średnica: 0,9 mm
    Modelu: Pojedynczy Złącze: LC
    Kolor: Biały Długość: 1,5 metra
    High Light:

    fiber optic pigtail

    ,

    single mode fiber jumpers

    LC UPC Światłowodowy Pigtail LC 1.5M Jednomodowy Światłowód pigtail LC 0.9MM kabel światłowodowy

    Opis:

    Pigtail światłowodowy jest ważny w sieci optycznej. Posiada te same lub różne złącza, które są zainstalowane na końcu kabla światłowodowego. Seria Pigtail światłowodowy jest dostarczana z obszernym zbiorem długości i złączy, aby spełnić twoje wymagania dotyczące wdrożenia.

    Wydajność:

    Pozycja SM (tryb pojedynczy) MM (tryb wielomodowy)
    Typ kabla światłowodowego G652D / G657A1 / G6572 / G655 / G657B OM1 OM2 / OM3 / OM4
    Średnica włókna (um) 9/125 62,5 / 125 50/125
    OD kabla (mm) 0,9 / 1,6 / 1,8 / 2,0 / 2,4 / 3,0
    Typ Endface PC UPC APC UPC UPC
    Typowa utrata przyczepności (dB) <0,2 <0,15 <0,2 <0,1 <0,1
    Return Loss (dB) > 45 > 50 > 60 /
    Test wsuwania i wyciągania (dB) <0,2 <0,3 <0,15
    Zamienność (dB) <0,1 <0,15 <0,1
    Siła przeciwuderzeniowa (N) > 70
    Zakres temperatury (℃)

    -40 ~ + 80

    Specyfikacja:

    Złącze Pigtail PC (SM) UPC (SM) APC (SM) MM
    Return Loss (dB) ≥45 ≥50 ≥ 60 ≥35
    Strata wtrąceniowa (dB) ≤0,2 (maks≤0,3)
    Powtarzalność (dB) ≤0,1
    Trwałość (1 / krycia) ≥500
    Temperatura działania (° C) -25 ~ + 70
    Wytrzymałość na rozciąganie (N) ≥90 (Φ3,0), ≥70 (Φ2,0), Φ0,9
    Błonnik 9 / 125um, 50 / 125um, 62,5 / 125um, ect
    średnica 0,9 mm 2,0 mm, 3,0 mm itp
    Materiał kabla PVC, LSZH
    Rdzenie Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores itp

    Cechy:

    1. Zgodny z Telcordia, GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC
    2. Niski spadek przyczepności i odbicie z tyłu
    3. Stabilny dla środowiska
    4. 2,4,6,8, 12 i 24 kanały Dostępne
    5. Oszczędność przestrzeni, kosztu i czasu instalacji
    6. Łatwa obsługa Push / Pull
    7 Kabel Breakout Cable / Bundle Distribution Cable / Ribbon Cable / Outdoor Wodoodporny kabel opcjonalny

    1. Dostępne złącze Simplex i duplex

    2. Wysoka precyzja wymiarów mechanicznych.

    3. Dobra zdolność wymiany i dobra trwałość;

    4. Niski spadek przyczepności, stabilność w wysokiej temperaturze i dobra wymienialność.

    5 Wentylowane dostępne, Pigtail dostępne, różne

    Rozruch (kabel) Rozmiar Dostępny

    Podanie:

    * System komunikacji światłowodem

    * Sprzęt do testowania światłowodów

    * Sieć dostępu światłowodowego

    * Czujnik światłowodowy

    * System telewizji kablowej CATV

    * Transmisja danych światłowodem

    * Sieć lokalna

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Mr. Michael

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)