Dom ProduktyKabel MPO MTP

MPO - LC 1M Cross Connected 24 rdzeniowy światłowód jednomodowy z opcją długości Opcjonalnie

MPO - LC 1M Cross Connected 24 rdzeniowy światłowód jednomodowy z opcją długości Opcjonalnie

  • MPO - LC 1M Cross Connected 24 rdzeniowy światłowód jednomodowy z opcją długości Opcjonalnie
MPO - LC 1M Cross Connected 24 rdzeniowy światłowód jednomodowy z opcją długości Opcjonalnie
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiate
Szczegóły pakowania: 1 sztuka w opakowaniu
Czas dostawy: w przeciągu 2 tygodni
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 szt miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Kolor: Żółty Złącze: MPO-LC
Nazwa: Przewód optyczny MPO-LC Tryb: Tryb pojedyńczy
Rdzeń: 24 rdzenie Długość: Opcja
High Light:

kabel światłowodowy mpo

,

kabel mpo do mpo

24-żyłowy rdzeń MPO-LC 1M Cross Connected Patch światłowodowy 24Cores MPO-LC Single Mode

Cecha:

Seria MPO oferuje rozwiązanie od kabli magistralnych do rozszerzonych kabli magistralnych, do hybrydowych kabli trunkingowych, do modułów kasetowych, do paneli adapterów MPO, do bezpośrednich paneli krosowych, do krosowania paneli w obu klasach MPO klasy G (normalna klasa) i klasy L ( super mała strata).

1. Wykorzystaj złącza MPO / MTP

2. Szybkie wdrożenie

3. Fabryka zakończona

Przetestowano 4.100% (dostarczone dane testowe)

5. Kabel o wysokiej gęstości

6. Zoptymalizowana wydajność

7. Zgodny z dyrektywą 2002/95 / WE (ROHS) i REACH SVHC

8. Złącze MPO jest zgodne z IEC-61754-7 i AMP; EIA / TIA-604 -5

Dane techniczne:

Model SM MM
Liczba włókien złącza 8,12,24 Rdzeń
Polskie PC, APC PC
kolor Standardowy (zielony), elitarny (żółty) Standardowy (Beżowy), Elitarny (Aqua)
Wstawianie straty Standard ≤0,7dB ≤0,5dB
Elitarna niska strata ≤0,3dB ≤0,3dB
Utrata powrotu PC≥50dB, APC≥60dB ≥30dB
Trwałość (500 krycia) ≤0,2dB
Przetestuj długość fali 1310 / 1550nm

850 / 1310nm

Aplikacje:

Sieć komunikacji danych

Sieć dostępu do systemu optycznego

Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej

Architektura o wysokiej gęstości

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)