Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy

Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy

  • Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy
  • Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy
Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
Numer modelu: SC / FC / ST / LC / MPO / MTRJ / MU
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 12000 szt dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: PVC / LSZH Włókna typu: G652D / G657A1 / G657A2
Typ złącza: FC / ST / SC / LC / MPO / MU / MTRJ Tryb: tryb pojedyńczy
typ rdzenia kabla: simpleks / dupleks kolor kabla: Żółty
średnica kabla: 0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm długość kabla: jako swoje wymagania
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności pakowania: torba opp + karton
Gwarancja: 3 lata
High Light:

duplex fiber patch cord

,

sc sc fiber patch cord

Przewód światłowodowy SC / APC, jednokierunkowy, zielony, o przekątnej 3,0 średnicy

Opis produktu

Optyczny przewód światłowodowy składa się z przewodu światłowodowego jednomodowego lub wielomodowego i dwóch złączy, po jednym na każdym końcu. Jest dostępny zarówno w wersji jednomodowej, jak i wielomodowej, z ceramiczną tulejką z tlenku cyrkonu z polerowanym UPC lub APC.

Funkcje:


Zespoły simpleksowe lub dupleksowe lub wielowłóknowe
Dostępne kable typu Riser lub Plenum, LSZH i RoHS
Niska tłumienność wtrąceniowa, IEC, TIA / EIA, zgodność z Telcordią
Niestandardowe długości kabli światłowodowych i kolory płaszcza
Różne typy i długości fal światłowodowych, typowy tryb pojedynczy 9/125, tryb wielomodowy 50/125 i tryb wielomodowy 62,5 / 125
Kable światłowodowe o średnicy zewnętrznej 0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 / mm
Polskie typy PC, UPC i APC
Dobre opakowanie, konkurencyjne ceny i bardzo szybka dostawa
Test 100% geometrii Dostępny jest test czyszczenia IEC
Usługa OEM jest dostępna

Aplikacje

Dane techniczne:

Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Typ włókna SM (G.652 / G.657A) MM (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
Kurtka Materiały LSZH / OFNR / PVC
Typ złącza SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
Materiały okuć Ceramiczny
Testowanie długości fal 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Straty wtrąceniowe (dB) ≤ 0,25 dB (PC / UPC / APC) ≤ 0,3 dB (PC / UPC)
Strata zwrotna (dB) ≥50 dB (PC / UPC)
≥ 60 dB (APC)
≥40 dB (PC / UPC)
Wymienialność ≤ 0,2dB
Zespoły kablowe Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patchcord
Temperatura pracy (° C) -10 ~ + 70
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
Pakiet 1 jednostka / torba
* Wszystkie podane wartości są ze złączami.

Uszczelka

Nasze usługi

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty