Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm

Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm

  • Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm
  • Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm
  • Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm
Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO ,RoHS
Numer modelu: FC - SC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 12000 szt dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm typ złącza: FC / SC
materiał: PVC średnica kabla: 3,0 mm
Włókna typu: G652D tryb: tryb pojedynczy 9/125
typ rdzenia: kabel simpleks kolor kabla: żółty kolor
długość kabla: jak twoje wymagania utrata wtrąceniowa: ≤ 0,3dB
strata zwrotna: ≥50dB
High Light:

duplex fiber patch cord

,

sc sc fiber patch cord

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu:

Kabel światłowodowy FC-SC Kabel światłowodowy jednomodowy Simplex Pvc o średnicy 3,0 mm

Opis kabla światłowodowego:

Nasz patchcord światłowodowy ma wysoką stratę powrotną i małą stratę wtrąceniową, Strata wtrąceniowa patchcordu światłowodowego jest mniejsza niż 0,2 dB, Utrata zwrotna patchcordu światłowodowego wynosi UPC ponad 55dB, APC jest wyższa niż 60dB

wszystkie kable krosowe mogą być spersonalizowane zgodnie z twoją prośbą.

Produkujemy go zgodnie ze standardem europejskim. Kontrolujemy jakość i 100% upewnimy się, że każdy produkt jest kwalifikowany przed wysyłką

Funkcja kabla światłowodowego:

Standard: IEC, Telcordia GR-326-CORE
Zakres temperatur pracy: -40 ° C - 80 ° C
Polski: PC / UPC / APC
Zakres temperatur przechowywania: -40 ° C - 80 ° C
Patchcord Wytrzymałość na rozciąganie:> 10 kg
Dostępna jest średnica światłowodu: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Dostępny jest kabel z płaszczem PVC lub LSZH
Patchcord światłowodowy o doskonałej zmienności i powtarzalności



Zastosowania kabla światłowodowego

1. CATV
2. Aktywne zakończenie urządzenia
3. Sieci telekomunikacyjne
4. Metro
5. Lokalne sieci lokalne (LAN)
6. Sieci przetwarzania danych
7. Sprzęt testowy
8. Instalacje lokalu.
9. Sieci rozległe (WAN)


Arkusz danych kabla światłowodowego:

Spec. patchcord światłowodowy
Utrata wtrąceniowa Mniej niż 0.2dB
Utrata zwrotu MM ponad 40dB
SM powyżej 50dB
APC ponad 60dB
Powtarzalność Mniej niż 0.2dB
Zmienność Mniej niż 0,1dB
Temperatura pracy -40 ° C ~ 80 ° C
Temperatura przechowywania -40 ° C ~ 80 ° C
Wytrzymałość na rozciąganie > 10 kg
Min. Promień gięcia 35 mm
Długość Dostosowane




Informacje dotyczące zamawiania kabla światłowodowego:

Bagażnik Złącze Rodzaj włókna Numer kabla Okucie Długość Kolor

0,9 mm

2,0 mm

3,0 mm

FC
LC
SC
ST
MU
D4
MTRJ
MPO / MTP
HAŁAS
E2000
DL72

9 / 125um SM
50 / 125um MM
62,5 / 125um MM
OM3
OM4
OM5

Simplex

Dupleks

Wiele włókien

Faborek

PC

APC

UPC

1m
2m
3m
4m
5m
......
Dostosowane

wodny
czarny
Beżowy
niebieski
Szary
Pomarańczowy
Biały
Żółty



Zastosowanie kabla światłowodowego :





Jak umieścić kabel światłowodowy:

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Rodzaj trybu: pojedynczy tryb (kolor niebieski UPC i zielony kolor APC) / tryb wieloosobowy (beżowy kolor PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4 rdzenie / 6 rdzenia / 8 rdzenia / 12 rdzenia / 24 rdzenia / 48 rdzenia / 96 rdzenia i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość kabla krosowego: zgodnie z Twoimi wymaganiami

Typ złącza kabla światłowodowego:



FQA:

1. P: Czy jesteś producentem?
Odp .: tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

2. P: Jakie jest Twoje MOQ?
Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

3. P: Jaka jest cena?
Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duża ilość otrzyma bardzo konkurencyjną cenę.

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?
Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Trudno więc ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

5. P: Jaka jest twoja jakość?
Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą IEC, europejską produkcją, prawie zamkniętą dla pozbawionego kurzu warsztatu. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

6. P: Jaki jest twój czas realizacji?
Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.
W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni na 5000 sztuk. zwykłe produkty mamy na stanie. Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie. Więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

7. P: Jaka jest twoja gwarancja?
Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy go naprawić za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

8. P: Jakie jest twoje opakowanie?
Odp .: Używamy międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?
Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty są akceptowane OEM / ODM. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

10. P: Czy mogę dostać próbkę?
Odp .: To zależy od tego, jakie produkty, dla adaptera, tłumika, kabla krosowego, warkocza, możemy dostarczyć ci próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.
W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, opłata za próbkę i ładunek najpierw zwrócone, po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

11. P: Jak mogę zamówić?
Odp .: 1. wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby ustalić dla ciebie fracht.
2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji zamówienia. Cena zależy od ilości.
3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Profoma na nasze konto bankowe.
4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.
5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.
6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

12. P: Jaki jest twój termin płatności?
Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie. W przypadku dużej kwoty można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% zapłacone przed dostawą.

Pakowanie w celach informacyjnych:

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty