Dom ProduktyRozdzielacz światłowodowy

Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym

Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym

  • Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym
  • Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym
  • Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym
Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE,ISO,RoHS
Numer modelu: SC APC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typ złącza: SC APC materiał na kabel: PVC
typ włókna: G652D typ trybu: tryb pojedyńczy
typ rdzenia: 1X8 rdzeń średnica kabla: 2,0 mm
długość kabla: Można dostosować utrata wkładki: ≤ 10,2dB
strata zwrotna: ≥50 dB długość wejściowa: 1 metr
długość wyjściowa: 1 metr kolor kabla: Żółty
typ rdzenia: 9 / 125um
High Light:

fiber optic plc splitter

,

fiber optic cable splitter


Rozdzielacz światłowodowy WDM 1,5 M 1: 2/4/6/8/16/32 SC / APC WDM w trybie pojedynczym

Aplikacje:

Ø Sieci LAN, WAN i Metro

Ø Projekt FTTH i wdrożenia FTTX
Ø System CATV
Ø GPON, EPON
Ø Sprzęt do testowania światłowodów
Ø Baza danych Transmit Broadband Net

Funkcje:

Niskie wstawienie los
Niski PDL
Kompaktowa konstrukcja
Dobra jednorodność kanałów
Szeroka długość fali operacyjnej:
Od 1260 nm do 1650 nm
Szeroka temperatura pracy:
Od -40 ℃ do 85 ℃
Wysoka niezawodność i stabilność


Parametry 1 * 4 1 * 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64 1 * 64
Długość fali działania (nm)


1260-1650

1310 ± 40
1490 ± 10
1550 ± 40

Utrata insercji (dB) ≤ 7,4 ≤ 10,2 ≤ 13,9 ≤17,2 ≤ 21,5 ≤20,1
PDL ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,5 ≤ 0,3
Jednolitość IL ≤ 0,8 ≤1,0 ≤1,4 ≤1,6 ≤2,0 ≤1,6
Strata zwrotna (dB) ≥55
Kierunkowość (dB) ≥55
Temperatura pracy / przechowywania (℃) -40 ~ + 85

Parametry 2 * 4 2 * 8 2 * 16 2 * 32 2 * 64 2 * 64
Długość fali działania (nm)


1260-1650

1310 ± 40
1490 ± 10
1550 ± 40

Utrata insercji (dB) ≤ 7,6 ≤ 11,0 ≤134.8 ≤17.9 ≤ 21,5 ≤20,1
PDL ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,3 ≤ 0,5
Jednolitość IL ≤ 0,8 ≤1,0 ≤1,4 ≤1,4 ≤1,6 ≤2,0
Strata zwrotna (dB) ≥55
Kierunkowość (dB) ≥55
Temperatura pracy / przechowywania (℃) -40 ~ + 85




Korzyść:

ALL PLC był kompatybilny z Telcordia GR-1209-CORE i Telcordia GR-1221-CORE
Zapewniamy 2-letnią gwarancję jakości
Akceptujemy dostosowane



Nowy rozdzielacz światła (PLC) jest rodzajem optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane z wykorzystaniem technologii optycznego falowodu krzemionkowego. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, wysoką niezawodnością, szerokim zakresem długości fal i dobrą jednorodnością kanału do kanału i jest szeroko stosowany w sieciach PON do realizacji podziału mocy sygnału optycznego.

Dostarczamy całą serię produktów splitterów 1xN i 2xN, które są dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszystkie produkty spełniają wymagania GR-1209-CORE i GR-1221-CORE.


Aplikacje

  • CATV;
  • Aktywne zakończenie urządzenia;
  • Sieci telekomunikacyjne;
  • Metro;
  • Sieci lokalne;
  • Sieci przetwarzania danych;
  • Sprzęt testowy;
  • Instalacja lokalu;
  • Sieci rozległe




Typ złącza:

typ connoctor SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ....
Kable PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), Armored
Kolor żółty, szary, niebo bule, pomarańczowy, biały, bla

Jak zamówić

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosta / dupleks / 4 rdzeń / 6 rdzeń / 8 rdzeń / 12 rdzeń / 24 rdzeń / 48 rdzeń / 96 rdzeń i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość patchcordu: zgodnie z wymaganiami
Złącze 8.MPO / MTP powinno dać nam znać, którą metodę (typ A / typ B / typ C), męską lub żeńską, liczbę włókien (4/8/12/16/24/32 światłowód)

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)