Dom ProduktyKabel MPO MTP

MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO MTP żeński / męski łącznik światłowodowy

MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO MTP żeński / męski łącznik światłowodowy

  • MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO MTP żeński / męski łącznik światłowodowy
  • MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO MTP żeński / męski łącznik światłowodowy
MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO MTP żeński / męski łącznik światłowodowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
Numer modelu: MPO / MTP
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 500 szt dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typ złącza: Kobieta MPO materiał: PVC
typ trybu: tryb multi typ rdzenia: 12 rdzeń
kolor kabla: wodny Długość: jak twoje wymagania
utrata wkładki: ≤ 0,5 dB strata zwrotna: ≥25 dB
średnica kabla: 3,0 mm rodzaj kabla: 50/125 OM3
metoda: Typ B Długość fali: 850/1300 nm
OEM/ODM: Zadowalające Pakiet: 1 sztuk / worek
High Light:

kabel światłowodowy mpo

,

kabel mout fanout

Opis:

MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO żeński / męski przewód patch patch światłowodowy

Opis produktu

Patch cord światłowodowy MPO, Precyzyjne złącze, Długość dostosowana do indywidualnych potrzeb, Doskonała zdolność mechaniczna, tłumienność <0,2dB, Dobra trwałość i wymienność, Zgodność z Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC

Podanie

CATV

Aktywne zakończenie usługi

Sieci telekomunikacyjne

Metro

Sieci lokalne (LAN)

Sieci przetwarzania danych

Sprzęt testowy

Instalacje lokalowe.

Sieci rozległe (WAN)

Cecha

Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego

Dobra powtarzalnośćDobra trwałość

Wysoka stabilność temperaturowa

Standard: Telcordia GR-326-CORE

Parametr techniczny

nazwa produktu MPO / MTP - MPO / MTP B typu MPO żeński / męski przewód patch patch światłowodowy
typ trybu tryb multi
liczba kabli 12 rdzeń (może mieć rdzeń 4/8/12/16/24/32)
typ rdzenia OM3-300 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
kolor kabla Aqua (można dostosować do własnych potrzeb)
średnica kabla (można dostosować średnicę)
długość sznurka 5 metrów (można dostosować do własnych potrzeb)
out materiał kurtki PVC (może być PVC lub LSZH)
utrata wkładki ≤ 0,5 dB
strata zwrotna ≥25 dB
długość fali 850/1300 nm
typ rdzenia 50 / 125um
typ złącza Płeć żeńska
kolor złącza wodny
materiał okucia Plastikowy
temperatura robocza -40 ~ + 85 ℃
druk kablowy standardowy wydruk (można dostosować)
OEM / ODM do przyjęcia
Gwarancja 3 lata po dostawie
Czas dostawy 2-15 dni roboczych (w zależności od ilości)

Opcje zamawiania

Boot (rozmiar kabla) Kolor buta Typ włókna Numer kabla Okucie Długość

0,9 mm

2,0 mm

3,0 mm

czarny

Biege

niebieski

Szary

Biały

Żółty

9 / 125um SM

50 / 125um MM

62,5 / 125um MM

OM3

OM4

Simplex

Dupleks

Multi-fiber

PC

APC

Dostosowane

Gdy kabel połączeniowy jest skonstruowany w konfiguracji klucza / klucza, układ włókien na jednym złączu

jest odbijany względem osi pionowej na drugim złączu. Na przykład na złączu A niebieskie włókno jest na

w lewo z kluczem w górę, podczas gdy na złączu B niebieskie włókno jest po prawej stronie z kluczem w górę. Sygnały wejściowe po lewej stronie

strona złącza A będzie wyprowadzana po prawej stronie złącza B.

Kluczowanie / krosowanie przewodów krosowych GEZHI Sygnały lustrzane o osi pionowej

Ilustracja GEZHI Assembly Structure:

Posiada złącze męskie i żeńskie:

Mężczyzna z kodem PIN, żeński bez kodu PIN

Złącze żeńskie Złącze męskie

Więcej złącza

Jak zamówić

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosta / dupleks / 4 rdzeń / 6 rdzeń / 8 rdzeń / 12 rdzeń / 24 rdzeń / 48 rdzeń / 96 rdzeń i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość patchcordu: zgodnie z wymaganiami
Złącze 8.MPO / MTP powinno dać nam znać, którą metodę (typ A / typ B / typ C), męską lub żeńską, liczbę włókien (4/8/12/16/24/32 światłowód)

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)