Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy

Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy

  • Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy
  • Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy
Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE, ISO ,RoHS
Numer modelu: LC / LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 12 000 sztuk dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy typ złącza: LC -LC
Włókna typu: OM1 / OM2 / OM3 / OM4 tryb: tryb multi
typ rdzenia: dupleks średnica kabla: 2,0 / 3,0 mm
długość kabla: Można dostosować Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
pakowania: Torba OPP + pudełko kartonowe materiał kurtki: PVC / LSZH
ODM / ODM: Zadowalające Gwarancja: 3 lata
High Light:

duplex fiber patch cord

,

single mode fiber optic cable


Patchcord światłowodowy Nazwa produktu:


Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy

Opis kabla światłowodowego:

Fibre Optic Patch Cord to kabel światłowodowy zakończony z obu stron złączami, które umożliwiają szybkie i wygodne podłączenie do CATV, przełącznika optycznego lub innego sprzętu telekomunikacyjnego. Gruba warstwa ochronna służy do połączenia nadajnika optycznego, odbiornika i skrzynki zaciskowej. Jest to znane jako „okablowanie w stylu interkonektu”. patchcord światłowodowy patchcord światłowodowy

Pozycja Patchcord światłowodowy 62,5 / 125 LC LC 3,0 mm Długość niestandardowa Kolor pomarańczowy
Rodzaj trybu MM
Materiał kabla LSZH / PVC
Średnica kabla 2 mm / 3 mm lub niestandardowe
Długość kabla 1m lub niestandardowe
Rodzaj złącza FC LC
Liczba włókien DX
Rodzaj włókna 50/125 / 62,5 / 125


Pozycja


Jednostka

Specyfikacja
SM MM
UPC APC SC / PC
Strata zwrotna dB 55 65 45
Utrata wtrąceniowa dB ≤0,20
Max. Utrata wtrąceniowa dB ≤0,30
Powtarzalność dB ≤0,10
Zmienność dB ≤0,20
Operacja Temperatura -25 ~ +70
Temperatura przechowywania -40 ~ +85
Rodzaj włókna um 9/125 50/125; 62,5 / 125
Numer rdzenia / simpleks / dupleks
Trwałość czasy ≥1000
Standard przemysłowy / Bellcore TA-NWT-001209




Kabel światłowodowy Funkcja i cechy


Mała utrata wtrącenia
Dobra powtarzalność
Wysoka strata zwrotu
Dobra wydajność wzajemnego wkładania
Dobra stabilność temperaturowa

  • Te warkocze z włókna simpleksowego SINGLEMODE 9/125 mają na jednym końcu złącze ST lub SC, FC, LC. Są one powszechnie stosowane do łączenia na zewnątrz kabli światłowodowych o zakładzie lub pionie.
  • Informacje niestandardowe
    powerlink oferuje niestandardowe warkocze z szeroką gamą opcji:
    za. „Niepokryte” warkocze z włókien zwykle instalowane wewnątrz jednostki ODF.
    b. Pigtaile z wielu włókien bez płaszcza są idealne do łączenia ze sobą.
    do. Pigtaile wielowłóknowe z wentylatorem są przeznaczone do paneli krosowych lub kanałów kablowych, w których wymagana jest oszczędność miejsca.
    re. Dostępne są 2, 4, 6, 8, 12, 24 i 48 włókien światłowodowych.
    Uwaga: Wszystkie warkocze można dostosować do dowolnego rodzaju włókna, długości, złączy i liczby włókien w zależności od potrzeb.




Zastosowania kabla światłowodowego

  • CATV;
  • Aktywne zakończenie urządzenia;
  • Sieci telekomunikacyjne;
  • Metro;
  • Sieci lokalne;
  • Sieci przetwarzania danych;
  • Sprzęt testowy;
  • Instalacja lokalu;
  • Sieci rozległe



typ konwertera SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ....
Kable PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), pancerne
Kolor żółty, szary, bule, pomarańczowy, Aqua, magenta, biały, czarny (można dostosować)


Typ złącza kabla światłowodowego:



FQA:

1. P: Czy jesteś producentem?

Odp .: tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

3. P: Jaka jest cena?

Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duża ilość otrzyma bardzo konkurencyjną cenę.

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Trudno więc ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

5. P: Jaka jest twoja jakość?

Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą IEC, europejską produkcją, prawie zamkniętą dla pozbawionego kurzu warsztatu. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni na 5000 sztuk. zwykłe produkty mamy na stanie. Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie. Więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy go naprawić za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

8. P: Jakie jest twoje opakowanie?

Odp .: Używamy międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty są akceptowane OEM / ODM. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

10. P: Czy mogę dostać próbkę?

Odp .: To zależy od tego, jakie produkty, dla adaptera, tłumika, kabla krosowego, warkocza, możemy dostarczyć ci próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.

W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, opłata za próbkę i ładunek najpierw zwrócone, po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

11. P: Jak mogę zamówić?

Odp .: 1. Wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby ustalić dla ciebie fracht.

2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji zamówienia. Cena zależy od ilości.

3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Profoma na nasze konto bankowe.

4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

12. P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie. W przypadku dużej kwoty można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% zapłacone przed dostawą.

Pakowanie w celach informacyjnych:


Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty