Dom ProduktyBox końcowy FTTH

Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH

Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH

  • Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH
  • Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH
  • Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH
  • Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH
Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: SC / LC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 10 000 szt miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał: ABS/PC typ portu: 8/16/32/64 port
waga: 2,4 funta Specyfikacja: 11,8 x 10,2 x 3,5 cala
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności uszczelka: Standardowy pakiet eksportowy
Termin płatności: T / T, L / C, PAYPAL, WESTEN UNION, PIENIĄDZE GRAM Certyfikat: CE, ISO, RoHS
High Light:

zewnętrzna skrzynka światłowodowa

,

puszka przyłączeniowa do montażu na ścianie

Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH

 

Opis produktu

Porty 3in/8out Distribution Box specjalnie dla sieci FTTH, która może zawierać wtykowy rozdzielacz optyczny 1x4, 1x8.Nadaje się do montażu na ścianie i montażu na słupie.(Uprzejmie proszę pamiętać, że w przypadku światłowodowej skrzynki rozdzielczej, która ma dobrą jakość, nie będziemy sprzedawać żadnych produktów niskiej jakości, można nawet kupić jeden do testowania. Sugerujemy również, aby można było kupić w zamówieniu zbiorczym jako ładunek dla każdego pozycja będzie niższa, dzięki.)

 

Funkcja:

1. Standardowy interfejs użytkownika w branży, z odpornym na uderzenia tworzywem sztucznym;

2. Może zawierać maksymalnie 8 portów kabla FTTH Drop;

3. 3 porty na kabel i 8 portów na kabel upuszczający;

4. Może zawierać rozdzielacz PLC 1*4 lub 1*8;

5. Funkcja anty-UV, odporność na wstrząsy i wodoodporność;

6. Przestronna przestrzeń wewnętrzna zapewniająca łatwą ochronę i przechowywanie światłowodu;

 

Podanie:

Pudełko zostało zaprojektowane z myślą o wymaganiach dotyczących aplikacji FTTH Nadaje się do stosowania w korytarzach, piwnicach, pomieszczeniach i ścianach zewnętrznych budynku

 

 
Paczka zawiera:
1*Skrzynka zaciskowa światłowodu (rozdzielacz nie wchodzi w skład zestawu)

 

 

Nazwa produktu:Skrzynka zacisków światłowodowych
Kraj pochodzenia:Shenzhen, Chiny
Podanie: FTTH
Kolor:
czarny
Wymiar:
320*235*95mm
Typ adaptera: SC/LC
Pojemność:8/16/24 port
Uszczelka:1 szt./pudełko
Materiał:Plastikowy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Twój może lubić
 
Rozdzielacz 16-portowy IP65 ABS 1x 16 światłowodowa skrzynka przyłączeniowa FTTH 0
 
 
 
Przedstawienie firmy
 
New Light Optics Technology Limited specjalizuje się w badaniach i rozwoju produktów komunikacji optycznej, produkcji, sprzedaży i serwisie jako firma high-tech. Nasza fabryka została założona w 2011 roku i ma 6 lat doświadczenia OEM i produkcji dla klientów na całym świecie.
 
Nasza linia produktów obejmuje: kabel krosowy / warkocze, kable krosowe, kabel krosowy MTP / MPO, adapter światłowodowy, tłumik, złącze światłowodowe ... Itp.
 
Nasze produkty szeroko stosowane w telekomunikacji, światłowodowej CATV, cyfrowej transmisji światłowodowej, stacji baz danych itp.
 
Firma posiada zaawansowaną technologię, profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, zaawansowany sprzęt produkcyjny, wyrafinowanych inżynierów umiejętności.I system kontroli wysokiej jakości, nasze produkty oferują klientom do USA, Europy, Brazylii, Bliskiego Wschodu i Azji w ponad 60 krajach i obszarach.
 
Produkty zyskały wysoką reputację i opinie wszystkich klientów!
 
Skontaktuj się z nami, jeśli możemy wesprzeć i współpracować razem!
 
 
Dostawa i płatność
 
1. Czas dostawy: 2-15 dni roboczych po otrzymaniu płatności!
2. pakiet: wyeksportuj pakiet sdandard
3. termin płatności: T / T, PAYPAL, western union, L / C.30% depozytu, 70% salda zapłaconego przed dostawą
4. gwarancja: 3 lata
5. Sposób dostawy: drogą lotniczą (DHL, UPS, FEDEX, TNT itp.) drogą morską
 
 
Informacje o zamawianiu:
 
Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST
Krok 2: Końcówka okucia: PC, UPC, APC
Krok 3: Typ: jednomodowy, wielomodowy
Krok 4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB
Krok 5: Tryb: stały, żeński i męski, wbudowany, zmienny
Krok 6: Długość fali: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
 
 
Jak się z nami skontaktować
 
Poczta: sales03@newlightfiber.com
Cel/Whatsapp: 008613534063703
 

 
FAQ
1. Czy jesteś prawdziwą fabryką?
Tak, jesteśmy prawdziwą fabryką z 16-letnią historią!
2. Jaka jest Twoja marka włókien?
Marki włókien, w tym YOFC FiberHome
3. Jakie są Twoje główne produkty?
Patch panel światłowodowy, kaseta światłowodowa MPO i MTP, kable MPO i MTP
Zewnętrzne kable światłowodowe Wewnętrzne kable światłowodowe Kable upuszczające FTTH ADSS, wewnętrzne opancerzone kable krosowe Kabel światłowodowy Optyczne kable krosowe SC LC FC ST MTP MPO Optyczne kable krosowe
4. Okres gwarancji jakości produktu?
20 lat gwarancji na kabel światłowodowy
 
5. Czy masz certyfikat na surowiec?
Budujemy długoterminową współpracę relacyjną z kwalifikowanymi dostawcami surowców ISO9001 ROHS
6. Jaki jest twój czas dostawy?
W ciągu 48 godzin w przypadku normalnych rodzajów produktów światłowodowych
7. MOQ: jaka jest twoja minimalna ilość?
MOQ dla patch panel światłowodowy 10 zestaw
Nie jest wymagane MOQ dla patchcordów światłowodowych, ponieważ są zapasy dla normalnych rodzajów
8. Czy masz dystrybutora w innym kraju lub krajowym?
Do tej pory sprzedajemy nasze produkty bezpośrednio klientom, a cena fabryczna może być oferowana
9. Płatność
W przypadku dużych zamówień: T/T
W przypadku małych zamówień: dopuszczalne są T/T i Paypal
10. Wysyłka i dostawa
Przy dużych zamówieniach: drogą morską (LCL lub FCL)
W przypadku małych zamówień: drogą morską (LCL) drogą lotniczą lub kurierską, z których każda jest opcjonalna

 

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)