Dom ProduktyTłumik światłowodowy

Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom

Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom

  • Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom
  • Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom
  • Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom
Tłumik jednomodowy Simplex LC / PC Wtyk Fixed Typ 5dB Dla CATV / Datacom
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: LC / PC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksport
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 100.000 SZT miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
materiał: Metalu typ złącza: LC / PC
typ trybu: tryb pojedyńczy powtarzalność: > 1000 razy
osłabienie: 1-30 dB utrata powrotu: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności pakowania: Standardowy pakiet eksport
Termin płatności: T / T, L / C, PAYPAL, WESTEN UNION, MONEY GRAM Certyfikat: CE, ISO, RoHS
High Light:

zmienny tłumik optyczny

,

stały tłumik optyczny

Opis produktu

Wtyk światłowodowy LC / PC Fixed Type Tłumik światłowodowy, 5dB Jednomodowe tworzywo simpleks

Tłumiki stałe premium Connected Fibres są produkowane z okuciami z tlenku cyrkonu i mają bardzo dokładne tłumienie przy użyciu domieszanego włókna. Te wysokiej jakości tłumiki mogą być wykorzystywane do wielu zastosowań, od zastosowań telekomunikacyjnych, CATV, transmisji danych, medycznych i wojskowych. Możesz być pewny swoich osiągnięć, aby kontrolować moc swojego systemu.

  • Dokładne tłumienie przy ścisłej tolerancji
  • Odbicie o niskim odbiciu:> 50dB
  • Zgodny z Telcordia
  • Czysty, bezskórny koniec
  • Dual Wavelength 1310 / 1550nm


Aplikacje:


Systemy światłowodowe
CATV i systemy telekomunikacyjne
Osłona odbiornika dla ochrony odbiornika optycznego
Optyczne wyrównanie mocy

 

Specyfikacja:

Pozycja Parametr
Model Naprawiono, Kobieta i mężczyzna, In-line, Zmienna
Działająca długość fali SM: 1310 / 1550nm MM: 850 / 1300nm
Zakres tłumienia 1 ~ 30 dB
Powrót straty PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60dB
Tolerancja tłumienia ≤ +/- 0,5 (1-10dB) lub ≤ +/- 1,0 (11-30dB)
Maksymalna optyczna moc wejściowa 1000 mW
Strata zależna od polaryzacji ≤0,1dB
Temperatura pracy -40 ° C ~ + 75 ° C
Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C
Wilgotność 95% wilgotności względnej

Więcej zdjęć





Może ci się spodobać








Przedstawienie firmy

New Light Optics Technology Limited specjalizuje się w produktach komunikacji optycznej Badania i rozwój, produkcja, sprzedaż i serwis jako firma high-tech. Nasza fabryka powstała w 2011 roku i przez 6 lat była doświadczeniem OEM i produkcji dla klientów na całym świecie.

Nasza linia produktów to: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kable, Patch Patch MTP / MPO, adapter światłowodowy, tłumik, złącze światłowodowe ... itp.

Nasze produkty są szeroko stosowane w telekomunikacji, światłowodowym CATV, cyfrowym przekazie światłowodowym, stacji baz danych itp.

Firma dysponuje zaawansowaną technologią, profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, zaawansowanym sprzętem produkcyjnym, wyrafinowanymi inżynierami umiejętności. I wysokiej jakości system kontroli, nasze produkty oferują klientom do USA, Europy, Brazylii, Bliskiego Wschodu i Azji ponad 60 krajów i obszarów.

Produkty uzyskały wysoką reputację i opinie wszystkich klientów!

Skontaktuj się z nami, jeśli tylko możemy wspierać i współpracować razem!



Dostawa i płatność

1. Czas dostawy: 2-15 dni roboczych po otrzymaniu płatności
2.package: eksport pakietu sdandard
3. termin płatności: T / T, PAYPAL, union union, L / C. 30% depozytu, 70% salda zapłaconego przed dostawą
4. Gwarancja: 3 lata
5. Metoda dostawy: przez aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, itp.) Drogą morską




Informacje o zamawianiu:

Krok 1: Typ złącza: FC, SC, LC, ST
Krok 2: Ferrule End-face: PC, UPC, APC
Krok 3: Wpisz: Single-mode, Multimode
Krok 4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB
Krok 5: Tryb: Naprawiono, Kobieta i mężczyzna, In-line, Zmienna
Krok 6: Długość fali: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm




Jak się z nami skontaktować


Mail: sales01@newlightfiber.com
Cel / WhatsApp: 008615800028772

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)