Dom ProduktyŚwiatłowody

FTTTH 8-żyłowy wewnętrzny kabel światłowodowy Jednowarstwowy przewód światłowodowy PVC

FTTTH 8-żyłowy wewnętrzny kabel światłowodowy Jednowarstwowy przewód światłowodowy PVC

FTTTH 8-żyłowy wewnętrzny kabel światłowodowy Jednowarstwowy przewód światłowodowy PVC
FTTTH 8 Core Indoor Fiber Optic Cable PVC Single Mode Fiber Patch Cord
FTTTH 8-żyłowy wewnętrzny kabel światłowodowy Jednowarstwowy przewód światłowodowy PVC
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: YOFC / Corning
Orzecznictwo: ISO,RoHS , CE
Numer modelu: tryb pojedyńczy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1000 metrów
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 50000 m / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
nazwy produktów: FTTTH kabel wewnętrzny 8-rdzeniowy jednomodowy kabel światłowodowy PVC typ trybu: tryb pojedyńczy
rodzaj kabla: G652D materiał kabla: PVC / LSZH
średnica kabla: 2.2 (zewnętrzny / wewnętrzny) Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po dokonaniu płatności
Gwarancja: 1 rok po dostawie Termin płatności: T / T, PAYPAL, WESTERN UNION, 30% depozytu, saldo płatne przed dostawą
Długość: Można dostosować Rdzeń: 8 rdzeń
High Light:

kabel światłowodowy duplex

,

kabel światłowodowy simplex

FTTTH kabel wewnętrzny 8-rdzeniowy jednomodowy kabel światłowodowy PVC

kable światłowodowe mają typ wewnętrzny i zewnętrzny. również mają wiele typów: zbrojonego kabla. upuść kabel, wyciągnij daleko kabel, GYXTW itp

Ponadto, średnica kabla od 0,9 / 2,0 / 3,0 / 4,8 / 7 mm i ilość rdzenia: simplex, duplex, 4 core, 6 core, 8 core, 12core, 24 core, 48 core, itp., Może być dostosowana do Twoje wymagania .

Opis produktu

Szczegóły dotyczące konstrukcji kabli

Liczba włókien 8core
Luźna tuba materiał PBT
średnica 2.2 (zewnętrzny / wewnętrzny)
Wypełnianie tubek Rurki do napełniania tubek
Stalowy drut rozmiar 0,8 mm
Numer 2
Powłoka zewnętrzna materiał PE, HDPE, LDPE
średnica 1,8 ± 0,2 mm

Charakterystyka mechaniczna kabla

rdzeń Średnica kabla waga
1 ~ 8 8,0 mm + 0,3 mm 65 kg / km + 10 kg
Zakres temperatury -40 + 70 (℃) -----
Min. Promień zginania (mm) Długoterminowy 10D
Min. Zginanie
Promień (mm)
Krótkoterminowy 20D
Min. Dopuszczalne
Wytrzymałość na rozciąganie (N)
Długoterminowy 1200
Min. Dopuszczalne
Wytrzymałość na rozciąganie (N)
Krótkoterminowy 1500
Operacja Temperatura -40 + 70 (℃)
Temperatura instalacji -20 + 60 (℃)
Tempo przechowywania
-40 + 70 (℃)

Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy:
(1) 9/125-G652D
(2) 9/125-G655
(3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

Multimode:
(4) 50/125-OM2
(5) 62,5 / 125-OM1
(6) 50/125-OM3
(7) 50/125-OM4

(8) 50/125-OM5

Marka włókien YOFC, Corning, OFS ...
Typ złącza SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

Rodzaj sznurka Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores ...
Średnica kabla 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm ....
Kurtka kablowa PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Długość (M)

0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (można dostosować)

Widok firmy

Michelle Zhang

Cel / WhatsApp: 008615800028772

Mail: sales01@newlightfiber.com

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty