Dom ProduktyKabel MPO MTP

Niska tłumienność wtrąceniowa 24 rdzeń MTP Mpo zbrojony LSZH Materiał Włókno-światłowodowy przewód krosowy 3 metry

Niska tłumienność wtrąceniowa 24 rdzeń MTP Mpo zbrojony LSZH Materiał Włókno-światłowodowy przewód krosowy 3 metry

    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
    • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters
  • Low insertion loss 24 core MTP Mpo armored LSZH Material Fiber Optic Patch Cord 3meters

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
    Numer modelu: MPO / MTP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
    Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 500 szt dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    typ złącza: MPO / MTP materiał: LSZH
    typ trybu: tryb pojedyńczy Liczba włókien: 24 rdzeń
    kolor kabla: niebieski kabel pancerny Długość: Można dostosować
    średnica kabla: 3,0 mm metoda: metoda B
    rodzaj kabla: G657A2 utrata wkładki: ≤ 0,35dB
    strata zwrotna: ≥55dB Długość fali: 1310/1550 nm
    długość sznurka: dostosować OEM/ODM: Zadowalające
    Pakiet: 1 sztuk / worek
    High Light:

    mpo fiber cable

    ,

    mpo to mpo cable

    Niska tłumienność wtrąceniowa 24 rdzeń MTP Mpo zbrojony LSZH Materiał Włókno-światłowodowy przewód krosowy 3 metry

    Złącza MPO MTP mają standardowe tłumienie wtrąceniowe i niskie tłumienie wtrąceniowe. Między dwoma typami jest trochę inaczej.

    po pierwsze, kolor złącza o niskiej tłumienności wtrąceniowej jest koloru żółtego, a standardowa utrata sygnału w trybie pojedynczym to kolor zielony. Jeśli zamówisz niską tłumienność wstawiania MPO MTP, kolor złącza będzie żółty.

    po drugie, tłumienie wtrąceniowe niskiej tłumienności MPO MTP może być mniejsze niż 0,35dB, ale tłumienie wtrąceniowe standardowego MPO MTP jest mniejsze niż 0,75dB.

    w końcu cena niskiego tłumienia wtrąceniowego i standardowego złącza tłumiennego jest inna.

    Montaż odbywa się za pomocą złącz MPO / MTP® z okuciami 24x włóknistymi, które można stosować bezpośrednio z CFP / CXP 100G

    transceivery lub w połączeniu z Transition Modules / Cables mogą zapewnić infrastrukturę kompatybilną ze 100G dla transceiverów 40G QSFP +.



    Złącze okuciowe MPO / MTP® 24xFibres można stosować z okuciami 24x włóknistymi MPO / MTP® do LC

    moduł zapewniający infrastrukturę zgodną z 40 / 100G dla starszych nierównoległych układów optycznych 4/8/10 / 16G Ethernet / światłowód

    Kanały protokołów sieci.


    Typ B

    Parametr techniczny

    nazwa produktu Niska tłumienność wtrąceniowa 24 rdzeń MTP Mpo zbrojony LSZH Materiał Włókno-światłowodowy przewód krosowy 3 metry
    typ trybu tryb pojedyńczy
    liczba kabli 24 rdzeń (może być rdzeniem 4/8/12/16/24/32)
    typ rdzenia Kabel pancerny G657A2 (G652D / G657A1 / G657A2 / G655)
    kolor kabla Niebieski (można dostosować do własnych potrzeb)
    średnica kabla 3.0 (może być 3.0 i niestandardowa średnica)
    długość sznurka 3 metry (można dostosować do własnych potrzeb)
    out materiał kurtki LSZH (może być PVC lub LSZH)
    utrata wkładki ≤ 0,35dB
    strata zwrotna ≥40 dB
    długość fali 1310/1550
    typ rdzenia 9 / 125um
    typ złącza Płeć żeńska
    kolor złącza Żółty
    materiał okucia Plastikowy
    temperatura robocza -40 ~ + 85 ℃
    druk kablowy standardowy wydruk (można dostosować)
    OEM / ODM do przyjęcia
    Gwarancja 3 lata po dostawie
    Czas dostawy 2-15 dni roboczych (w zależności od ilości)

    więcej złącza, które możesz wybrać

    Jak zamówić

    1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
    3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
    4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
    5. liczba włókien: prosta / dupleks / 4 rdzeń / 6 rdzeń / 8 rdzeń / 12 rdzeń / 24 rdzeń / 48 rdzeń / 96 rdzeń i tak dalej
    6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Długość patchcordu: zgodnie z wymaganiami
    Złącze 8.MPO / MTP powinno dać nam znać, którą metodę (typ A / typ B / typ C), męską lub żeńską, liczbę włókien (4/8/12/16/24/32 światłowód)

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)