Dom ProduktyKabel MPO MTP

Kabel krosowy światłowodowy jednomodowy 9/125 12 MTP / MPO światłowodowy trunk Pvc

Kabel krosowy światłowodowy jednomodowy 9/125 12 MTP / MPO światłowodowy trunk Pvc

    • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc
    • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc
  • Single Mode 9 / 125 Fiber Optic Patch Cord Cable 12 Fiber Trunk MTP / MPO Pvc

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
    Numer modelu: MPO / MTP - MTP / MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
    Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
    Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 500 szt dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    typ złącza: MPO / MTP -MPO / MTP materiał: PVC
    typ trybu: tryb pojedyńczy typ rdzenia: 12 rdzeń
    kolor kabla: Żółty Długość: Można dostosować
    Certyfikat: CE, ISO, RoHS Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty
    zdolność produkcyjna: 500 sztuk / dzień Termin płatności: T / T, 30% zaliczki z góry
    nazwy produktów: 12 Przewód światłowodowy MTP / MPO okrągły kabel światłowodowy jednomodowy 9/125 Światłowodowy przew
    High Light:

    mpo fiber cable

    ,

    mpo to mpo cable

    12 Przewód światłowodowy MTP / MPO okrągły kabel światłowodowy jednomodowy 9/125 Światłowodowy przewód krosowy

    Szczegóły zamówienia:

    Typ złącza: MPO-żeńskie, MPO-męskie

    Końcówka okucia: PC, APC
    Liczba rdzeni światłowodowych: 4, 8, 12, 24

    Typ złącza: MPO-żeński, MPO-męski, FC, SC, LC, ST, MTRJ

    Końcówka okucia: PC, UPC, APC

    Typ rdzenia: SM, MM (OM1, OM2, OM3, OM4)

    Średnica kabla (mm): 0,9,2, 3

    Długość kabla (M): L = 1, 2, 3 ......

    Długość pigtailu (M): L1 = 0,5, 0,6, 1,0

    Typ kabla: RJ: Cable Ribbon, RB: Bare Ribbon Cable, RI: Mini Round Cable

    Indeks interferencji MPO

    Typ złącza Testowanie przedmiotów Min Max
    MPO PC ROC_X (abs) (mm) 500
    ROC_Y (abs) (mm) 50
    Kąt_X (deg) -0,2 0,2
    Kąt_Y (deg) -0,2 0,2
    Max.DH.All Fiber (nm) -600 600
    Max.DH.Ave (nm) -300 300
    Max.DH.Adj (nm) -300 300
    Max. Core Dip (nm) -300 300
    Wysokość włókna (nm) -300 300
    ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
    MPO APC ROC_X (abs) (mm) 500
    ROC_Y (abs) (mm) 50
    Kąt_X (deg) -0,2 0,2
    Kąt_Y (deg) 7.8 8.2
    Max.DH.All Fiber (nm) -600 600
    Max.DH.Ave (nm) -300 300
    Max.DH.Adj (nm) -300 300
    Fiberheight (nm)

    Jakie są żądania MPO / MTP ?


    a.Zapytanie o powierzchnię:

    400 X Błędny opis Zezwalaj na ilość
    Włókno (9um, 50um, 62,5um) Białe zadrapania ≤3um Bez limitów
    Miejsce ≤2um 5 SZT
    Wada / Niedozwolone
    Okładziny
    (62,5-125um)
    Białe zadrapania ≤3um Bez limitów
    ≤5um 1 SZT
    Czarne zadrapania ≤3um 2 szt
    Czarny punkt ≤2um Bez limitów
    ≤5um 3 SZT
    Wada ≤2um Wokół nie ma ograniczeń
    ≤15um Całkowita długość jest mniejsza niż długość boku 1/4
    Plastikowy pierścień / Bez limitów

    b.Performance:

    MPO / MTP Standardowa skuwka SM Króciec niskostratny SM Standardowa skuwka MM MM sonda niskostratna
    IL Strata Typowy 0,35dB 0,20 dB 0,35dB 0,20 dB
    Max 0,75 dB 0,35dB 0,65dB 0,35dB
    RL APC ≥ 50dB ≥ 25 dB ≥ 35dB
    PC ≥ 40 dB
    Powtarzalność ≤0,30dB (Podłącz więcej niż 500 razy) 0,30 dB (Podłącz więcej niż 1000 razy)
    Wymienność ≤0,30dB (Z pasującym złączem)
    Wytrzymałość na rozciąganie ≤0,30dB (maksymalne napięcie 66N)
    Zaszokować ≤ 0,30 dB (10 ~ 55 Hz)
    Zakres temperatury -40 ° C ~ + 75 ° C


    c. Wskaźniki interferencji:

    Złącze MPO / MTP Test wymiarowy 3D
    Promień krzywizny X ≥ 2000 mm, Y ≥ 50 mm
    Wysokość włókna 1000 ~ 4000 nm
    Kąt końcowy X ± 0,3 °, Y ± 0,3 °
    Rdzeń zanurzeniowy ± 300 nm


    d.Length Tolerance:

    Długość (M) Tolerancja
    ≤10 + 10 CM
    10 <L≤30 + 15 CM
    > 30 + 10%

    Trzy metody biegunowości Typ A, Typ B i Typ C są używane do zagwarantowania właściwej alokacji dwukierunkowej.

    Typowy kabel bagażowy MPO typu A:
    Kluczowe adaptery z kluczem w dół, 1 x A do B Duplex Patch Cable i 1 x A do A Duplex Patch Cable.

    Kabel bagażowy MPO typu B:
    Kluczowe adaptery i 2 x A do A Duplex Patch Cable.

    Kabel bagażowy MPO typu C Cross Pair:
    Kluczowe adaptery i 2 x A do A Duplex Patch Cable.

    Używanie temperatury

    -40 ° ~ + 80 °

    Podanie :

    Wyposażenie testowe
    FTTX + LAN
    Światłowód CATV
    System komunikacji optycznej
    Telekomunikacja

    Pakowanie:

    Spakujemy go za pomocą worka OPP i kartonu na zewnątrz. w celu ochrony towarów nie są uszkodzone podczas dostawy.

    Dostawa:

    Możemy dostarczyć go drogą powietrzną i morską. zależy od ilości i wymagań.

    Zapłata :

    Termin płatności: T / T, L / C, PAYPAL / WESTERN UNION / MONEYGRAM. 30% zaliczki z góry. saldo wypłacone przed dostawą.

    Okres cenowy: EXW, FOB, CIF, CFR. OD DRZWI DO DRZWI

    Więcej produktów :

    Posiadamy optyczny patch cord, pigtail, adapter, tłumik, skrzynkę rozdzielczą, złącze Quick Assmembly .etc. Jeśli potrzebujesz więcej produktów lub katalogu, możesz skontaktować się z nami

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)