Dom ProduktyKabel MPO MTP

Zielony przewód światłowodowy Mpo 32 rdzeń MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600

Zielony przewód światłowodowy Mpo 32 rdzeń MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600

  • Zielony przewód światłowodowy Mpo 32 rdzeń MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600
  • Zielony przewód światłowodowy Mpo 32 rdzeń MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600
Zielony przewód światłowodowy Mpo 32 rdzeń MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
Numer modelu: MPO / MTP
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: Torba OPP + karton
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 500 szt dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
typ złącza: Kobieta MPO / MTP typ trybu: tryb multi
typ rdzenia: 32 rdzeń kolor kabla: Zielony
utrata wtrąceniowa: ≤ 0,5 dB (niska tłumienność wtrąceniowa może wynosić ≤ 0,3 dB) rodzaj kabla: OM5 50/125 600
Długość fali: 850/953/1300 nm
High Light:

kabel światłowodowy mpo

,

kabel mpo do mpo

Zielony kabel światłowodowy Mpo 32-rdzeniowy MTP / MPO żeński 400G 3 metr OM5 -600

32-rdzeniowy MPO / MTP to kolejny nowy typ złącza, 32-rdzeniowy światłowód MTP / MPO OM5 50/125 może obsługiwać transmisję 400G. Może zadowolić większość transmisji danych.

Zespoły są oferowane w konfiguracjach 32-światłowodowych, aby uzyskać fizyczny kontakt o najwyższej gęstości dla złączy wielowłóknowych na rynku.

CECHY I ZASTOSOWANIA

W 100% przetestowane fabrycznie z możliwymi do zidentyfikowania danymi testowymi
- Zgodność ze standardami Telcordia GR-326 Core, TIA 604-18 i IEC (61754-3)

32-Fibre (konfiguracje 2x16)
- Fizyczny kontakt o największej gęstości dla złączy wielowłóknowych

Rozwiązanie do okablowania o bardzo dużej liczbie włókien
- Obsługa transmisji 400G dla Hyperscale Data Center

Dostępne w różnych trybach światłowodowych, w tym w trybie jednomodowym (OS2) i wielomodowym (OM1 ~ OM5) o niestandardowej długości i strukturze

- Zaspokaja potrzeby klienta w różnych branżach

Surowy proces produkcyjny
- Doskonała wydajność optyczna w celu zaspokojenia potrzeb klientów

32-rdzeniowy MTP stosowany w rozwiązaniu trunkingowym o dużej gęstości

Parametr

nazwa produktu 32-żyłowy żeński kabel MTP / MPO 400G 3 metry OM5 -600 LSZH 3,0 mm zielony kabel z włókien
typ trybu tryb multi
liczba kabli 32 rdzeń (może być 4/8/12/16/24/32 rdzeń)
typ rdzenia OM5 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5)
kolor kabla Zielony (można dostosować zgodnie z życzeniem)
średnica kabla 3.0 (może być 3.0 i niestandardowa średnica)
długość kabla krosowego 3 metry (można dostosować zgodnie z życzeniem)
materiał kurtki LSZH (może być PVC lub LSZH)
utrata wtrąceniowa ≤ 0,5dB (niska strata wtrąceniowa może wynosić ≤ 0,35dB)
strata zwrotna ≥25 dB
długość fali 850 // 953/1300
typ rdzenia 50 / 125um
typ złącza Płeć żeńska
kolor złącza Aqua / Magenta / beżowy są w porządku
materiał okucia Plastikowy
temperatura operatera -40 ~ + 85 ℃
nadruk kablowy standardowy wydruk (można dostosować)
OEM / ODM do przyjęcia
Gwarancja 3 lata po dostawie
Czas dostawy 2-15 dni roboczych (w zależności od ilości)

Złącze, które możesz wybrać:

Produkty powiązane:

Jak zamówić

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb wieloosobowy (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4-rdzeniowy / 6-rdzeniowy / 8-rdzeniowy / 12-rdzeniowy / 24-rdzeniowy / 48-rdzeniowy / 96-rdzeniowy i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami

8. Złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska lub żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)