Dom ProduktyŚwiatłowody

Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego

Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego

  • Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
  • Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
  • Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
  • Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
  • Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
Kurtka LSZH / PVC / PE Simplex Single Mode Fiber G652A FTTH Upuszczanie kabla antenowego
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: NL
Orzecznictwo: ISO9001; ROSH
Numer modelu: NLFTTH3
Zapłata:
Minimalne zamówienie: No input file specified.
Cena: USD 0.18-0.21 per meter
Szczegóły pakowania: Drewniane koło
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 10000 m dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: FTTH Drop Cable Liczba włókien: 1 włókno
Budowa: Samonośny Włókna typu: Jednomodowy, G657A
Materiał zewnętrznej kurtki: LSZH Materiał członka siły: KFRP / FRP / Drut stalowy
Kolor: czarno biały aplikacji: Projekty FTTH
opakowania: drewniane koło Test Repor: Pakiet na zewnątrz kabla
Konstrukcja światłowodowa: Cyfra 8 Użycie: Antenowy
High Light:

kabel światłowodowy duplex

,

kabel światłowodowy

Biały / czarny kolor G652A Przewód opadający FTTH z płaszczem LSZH / PVC / PE

Opis:

Kabel FTTH podłączony bezpośrednio do ich domów, ich przepustowość, długość fali i rodzaj technologii transmisji nie są ograniczone. Jednostka światłowodu znajduje się w środku. Dwa równoległe elementy wytrzymałościowe są umieszczone po obu stronach. Stosowany jest również drut stalowy jako dodatkowy element wytrzymałościowy, a następnie kabel jest zakończony czarną osłoną HDPE.

Cechy i zalety

• Konstrukcja samonośna, lekka, łatwa w instalacji

• Trwała i trudnopalna powłoka LSZH, bez dymu bezhalogenowy

• Doskonałe parametry mechaniczne i środowiskowe

• Drut stalowy jako dodatkowy element wytrzymałościowy ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie

• Dwa równoległe człony siły FRP zapewniają dobrą odporność na elektromagnetyczne i zgniatanie

Liczba włókien 1F / 2F / 4F
Osłabienie 1310 nm: ≤ 0,36 1550 nm: ≤ 0,22
Kolor włókna Niebieski Pomarańczowy Zielony Brązowy
Typ włókna G652D / G657A1 / G657A2
Członek siły Drut stalowy / FRP / KFRP
Powłoka zewnętrzna LSZH Niższy dym bezhalogenowy i odporny na promieniowanie UV
Wymiary średnicy kabla 2,0 (wysokość) × 3,0 W ± 0,1 mm (szerokość)
Zakres temperatury pracy -20 ℃ do + 70 ℃
Zakres temperatury instalacji -0 ℃ do + 60 ℃
Zakres temperatury transportu i przechowywania -20 ℃ do + 70 ℃
Obciążenie naprężenia (N) Krótkoterminowo: 800N Długoterminowo: 500N
Crush Load (N) Długoterminowe 1000 N / 100 mm Krótkoterminowe: 2200 N / 100 mm
Minimalny promień gięcia instalacji 30 x OD
Minimalny promień gięcia operacji 15 x OD
Oznaczenie kabla W zależności od potrzeb długość znakowania wynosi 1 metr

Uszczelka

Pozycja Indeks
Długość i opakowanie Kołowrotek 1000m / sklejka
Rozmiar kołowrotka ze sklejki 300 * 110 * 230 mm
Wielkość kartonu 310 * 310 * 250 mm
Waga netto 9 kg / km
Waga brutto 10 kg / pudełko
Szczegóły pakowania drewniane koło

Podanie

• Zastosowanie z zewnątrz

• Używany w projektach FTTH

• Wysoka wydajność pracy sieci optycznej

• Szybkie trasy optyczne w budynku

Sieć FTTH o dużej pojemności daje możliwość budowania przewagi konkurencyjnej i utrzymania zrównoważonej ekologicznie sieci, która zużywa mniej energii. Prosta konstrukcja i lekki, samonośny kabel FTTH jest wysoce zalecany do łączenia okablowania zewnętrznego i wewnętrznego.

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)