Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Duplex 62.5 / 125 Patchcord światłowodowy / tryb światłowodowy Kondycjonujący kabel skaczący

Duplex 62.5 / 125 Patchcord światłowodowy / tryb światłowodowy Kondycjonujący kabel skaczący

    • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable
    • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable
  • Duplex 62.5/125 Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Mode Conditioning Jumping Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
    Numer modelu: SC -SC (LC, ST, FC itp.)

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20 szt
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: torba opp + karton
    Czas dostawy: 5-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 2000 sztuk / dzień
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Złącze: SC-SC (SC-LC, LC-LC, ST-LC, ST-SC) dowolne złącze Polskie: PC / UPC
    liczba włókien: dupleks utrata wtrąceniowa: ≤ 0,3dB
    Włókna typu: Simplex i Duplex, G652D, G655, cokolwiek, SM lub MM Utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB, <0,2dB, <= 3,0 dB
    materiał: PVC, LSZH
    High Light:

    single mode fiber optic cable

    ,

    duplex fiber patch cord

    nazwa kabla światłowodowego

    patchcord światłowodowy dupleks 62.5 / 125 kabel światłowodowy kondycjonujący kabel do skakania

    Jak zainstalować kabel trybu kondycjonowania


    Jeśli twój gigabitowy przełącznik LX jest wyposażony w złącza SC lub LC, pamiętaj, aby podłączyć żółtą nogę (tryb jednomodowy) kabla po stronie nadawczej, a pomarańczową nogę (tryb wielomodowy) do strony odbiorczej urządzenia. aby ta konfiguracja była utrzymywana na obu końcach. Zamiana nadawania i odbioru może być wykonywana tylko po stronie zakładu kablowego (patrz schemat poniżej)

    New Light produkuje światłowodowe kable krosowe światłowodowe o standardowej i niestandardowej długości 50/125, 62,5 / 125 oraz OEM dla aplikacji Gigabit Ethernet 1000BASE-LX / LH (długość fali 1300 nm) zainstalowanych w istniejących kablach wielomodowych. Te specjalistyczne kable pomagają uniknąć efektów opóźnienia trybu różnicowego (DMD), które mogą wystąpić, gdy moduły nadawczo-odbiorcze długofalowe działają zarówno na długościach fal jednomodowych, jak i wielomodowych. Są one dostępne ze złączami FC, ST, SC, LC i MT-RJ.

    Jak działa kabel kondycjonowania trybu


    Potrzeba tego kondycjonującego kabla światłowodowego wynika z faktu, że moduły nadawczo-odbiorcze typu L-LX lub nadawczo-odbiorcze o długiej fali (1300 nm) są używane w Gigabit Ethernet.

    Uruchomienie lasera jednomodowego w centrum światłowodu wielomodowego może spowodować wygenerowanie wielu sygnałów, które dezorientują odbiornik na drugim końcu światłowodu.

    W takim przypadku patch patch cord kondycjonujący w trybie eliminuje te liczne sygnały, umożliwiając przesunięcie uruchamiania w trybie pojedynczym z dala od centrum światłowodu wielomodowego. Ten punkt przesunięcia tworzy uruchomienie podobne do typowych uruchomień diod LED wielomodowych. (patrz schemat poniżej)

    patchcord światłowodowy Parametr techniczny

    Parametr Specyfikacja
    Utrata wtrąceniowa Kierunek transmisji źródła światła Testowanie długości fali Utrata wtrąceniowa
    D → B 850nm, 1300nm Maks. ≤ 0,30dB
    B → D 850nm, 1300nm Maks. ≤ 0,30dB
    C → A 850nm, 1300nm ≤ 15,0dB (50 / 125um);
    ≤ 18,0dB (62,5 / 125um)
    A → C 850nm, 1300nm Maks. ≤ 0,30dB
    C → A 1310 nm, 1550 nm ≤ 2,10 dB (50 / 125um);
    ≤ 2,60dB (62,5 / 125um)
    Strata zwrotna SM APC ≥ 60,0dB; SM UPC≥50,0dB MM PC ≥ 35,0 dB
    Trwałość 1000 krycia, typowo ≤0,20dB
    Temp. Pracy Od -20 do + 70
    Temperatura przechowywania Od -40 do + 85

    FQA:

    1. P: Czy jesteś producentem?

    Odp .: tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

    2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

    Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

    3. P: Jaka jest cena?

    Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duża ilość otrzyma bardzo konkurencyjną cenę.

    4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

    Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Trudno więc ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

    Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

    Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

    5. P: Jaka jest twoja jakość?

    Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą IEC, europejską produkcją, prawie zamkniętą dla pozbawionego kurzu warsztatu. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

    Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

    6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

    Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

    W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni na 5000 sztuk. zwykłe produkty mamy na stanie. Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie. Więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

    7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

    Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy go naprawić za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

    8. P: Jakie jest twoje opakowanie?

    Odp .: Używamy międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

    9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

    Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty są akceptowane OEM / ODM. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

    10. P: Czy mogę dostać próbkę?

    Odp .: To zależy od tego, jakie produkty, dla adaptera, tłumika, kabla krosowego, warkocza, możemy dostarczyć ci próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.

    W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, opłata za próbkę i ładunek najpierw zwrócone, po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

    11. P: Jak mogę zamówić?

    Odp .: 1. wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby znaleźć dla ciebie fracht.

    2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji zamówienia. Cena zależy od ilości.

    3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Profoma na nasze konto bankowe.

    4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

    5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

    6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

    12. P: Jaki jest twój termin płatności?

    Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie. W przypadku dużej kwoty można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% zapłacone przed dostawą.

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)