Dom ProduktyPatch panel światłowodowy

Wielomodowy panel krosowy światłowodowy / 48-portowy 19-calowy panel krosowy światłowodowy

Wielomodowy panel krosowy światłowodowy / 48-portowy 19-calowy panel krosowy światłowodowy

  • Wielomodowy panel krosowy światłowodowy / 48-portowy 19-calowy panel krosowy światłowodowy
  • Wielomodowy panel krosowy światłowodowy / 48-portowy 19-calowy panel krosowy światłowodowy
Wielomodowy panel krosowy światłowodowy / 48-portowy 19-calowy panel krosowy światłowodowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New light
Orzecznictwo: ROHS ;ISO9001
Numer modelu: Panel ptach z 12/24/48 rdzeniami
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: USD 68-120 set
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Aplication: Centra danych, wstępnie zakończone instalacje Panel przedni: LC, SC, ST, FC, E2000
Nazwa produktu: 24-krotny panel światłowodowy MPO / MTP montowany w szafie typu rack Taca: Włókno 12/24/48/72/96
Waga: 6 kg materiał: Brąz fosforowy
Kolor: Biały Temperatura przechowywania: -45 ° C ~ + 60 ° C
Rodzaj produktu: wysuwana obudowa szuflady z tacami na spojenie Wymiary: 1,75 "wys. X 17,0" szer. X 14,0 "gł., 485 mm x 294 mm x 44 mm
Rodzaj adaptera: ST Port: 12/24/36/48/72/96/144/192/288/386
High Light:

fiber optic accessories

,

fiber optic termination panel

48 portowy, 19-calowy wielomodowy panel światłowodowy do montażu w szafie typu rack

Opis produktu:

48-portowy 19-calowy wielomodowy panel światłowodowy do montażu w szafie zawiera kabel MPO / MTP, a adaptery są również znane jako światłowodowe panele dystrybucyjne. Ułatwiają zakończenie kabli światłowodowych i zapewniają dostęp do poszczególnych włókien kabla w celu połączenia krzyżowego.
Podstawowy panel światłowodowy to zazwyczaj metalowa obudowa, która otacza panele adaptera i tace spawów światłowodowych. Tace spawów umożliwiają łączenie włókien z pigtailami światłowodowymi, które z kolei są podłączane do stałych wewnętrznych portów paneli adapterów.
Wewnętrzne porty panelu są zwykle nieruchome, co oznacza, że ​​kable nie są odłączane w żadnym punkcie. Zewnętrzne porty panelu są zarezerwowane dla kabli krosowych światłowodowych, które można często podłączać i odłączać, aby w razie potrzeby ustawić połączenia między urządzeniami.
Patch panel światłowodowy ma dwie przegrody. Jeden zawiera gniazda lub adaptery grodziowe, a drugi służy do tacki na spawy i przechowywania nadmiaru włókien.

wysuwana obudowa światłowodowa do montażu w szafie rack, obciążona 3 szt. wielomodowego adaptera LC duplex i tacą spawów ... 6-portowa 19-calowa wysuwana obudowa do montażu w szafie rack, ładowana z 6 sztuk jednomodowego adaptera ST i tacy do spawania.

Istnieją różne modele pasujące do aplikacji 12-rdzeniowych, 24-rdzeniowych, 36-rdzeniowych, 48-rdzeniowych, 72-rdzeniowych, 96-rdzeniowych i 144-rdzeniowych. Mogą mieć różne interfejsy adapterów, w tym SC, ST, FC, LC MTRJ, e2000 itp. Powiązane akcesoria światłowodowe i warkocze są opcjonalne.

Podanie:

1. Pętla abonencka telekomunikacji

2. Światłowód do domu (FTTH)

3. LAN / WAN

4. CATV

Cechy:

Służy do podłączenia odgałęzienia optycznego zakończenia kabla

Standardowa konstrukcja 19 '', montaż w stojaku

Dostępne do instalacji adapterów

Struktura szuflady, łatwa w obsłudze.

Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca

Łatwy w zarządzaniu i obsłudze

Standardowy rozmiar, niewielka waga i rozsądna konstrukcja

Charakterystyka mechaniczna i środowiskowa:

Projektowanie Parametr
Temperatura robocza -25 ℃ ~ + 40 ℃
Temperatura przechowywania -25 ℃ ~ + 55 ℃
Wilgotność względna ≤85 % (+ 30 ℃)
Ciśnienie powietrza 70Kpa ~ 106Kpa
Kolor czarny


Wymiar:

Model ilość włókna Wysokość Wymiary (DxSxW)
do montażu w stojaku Rdzeń 12/24/48/96 1U 430 * 354,1 * 44 mm

Biegunowość
Aby łącza światłowodowe prawidłowo wysyłały dane, sygnał transmisji (Tx) na jednym końcu kabla musi być zgodny z odpowiednim odbiornikiem (Rx) na drugim końcu. Celem dowolnego schematu polaryzacji jest zapewnienie tego ciągłego połączenia, a staje się to nieco bardziej skomplikowane, gdy mamy do czynienia z komponentami wielowłóknowymi. Normy branżowe określają trzy różne metody biegunowości - Metodę A, Metodę B i Metodę C. W każdej metodzie stosuje się różne typy kabli MPO.


Metoda A wykorzystuje proste kable MPO typu A ze złączem typu „up-key” na jednym końcu i złączem „key-down” na drugim końcu, tak aby światłowód znajdujący się w pozycji 1 dociera do pozycji 1 na drugim końcu. Podczas korzystania z metody A w zastosowaniach dupleksowych konieczne jest odwrócenie odbiornika-odbiornika-odbiornika w patchcordu na jednym końcu.

Metoda B wykorzystuje złącza typu up-up na obu końcach, aby osiągnąć obrót odbiornika-odbiornika-odbiornika, dzięki czemu włókno znajdujące się w pozycji 1 dociera do pozycji 12 na przeciwległym końcu, włókno znajdujące się w pozycji 2 dociera do pozycji 11 na przeciwległym końcu i tak dalej . W zastosowaniach dupleksowych Metoda B wykorzystuje proste kable krosowe AB na obu końcach.


Metoda C wykorzystuje złącze typu „up-up” na jednym końcu i przycisk w dół na drugim końcu, jak metoda A, ale przerzucanie odbywa się w samym kablu, w którym każda para włókien jest odwracana, tak że włókno w pozycji 1 dociera do pozycji 2 w pozycji przeciwny koniec i światłowód w pozycji 2 dociera do pozycji 1. Chociaż ta metoda działa dobrze w aplikacjach dupleksowych, nie obsługuje równoległych aplikacji 8-światłowodowych 40 i 100 Gig, a zatem nie jest zalecana.


Dzięki trzem różnym metodom polaryzacji i potrzebie użycia poprawnego typu kabli krosowych dla każdej z nich, błędy wdrażania mogą być częste. Na szczęście MultiFiber ™ Pro firmy Fluke Networks pozwala użytkownikom testować pojedyncze kable krosowe, stałe łącza i kanały pod kątem prawidłowej polaryzacji.

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)