Dom ProduktyKabel MPO MTP

Kabel Mtp Breakout Kabel Mpo 24 / Panel Patch Connect Mpo Cassette

Kabel Mtp Breakout Kabel Mpo 24 / Panel Patch Connect Mpo Cassette

    • Mtp Breakout Cable Mpo 24 Connector / Connect Mpo Cassette Patch Panel
    • Mtp Breakout Cable Mpo 24 Connector / Connect Mpo Cassette Patch Panel
  • Mtp Breakout Cable Mpo 24 Connector / Connect Mpo Cassette Patch Panel

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
    Numer modelu: MPO / MTP - MPO / MTP

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: Torba OPP + pudełko kartonowe
    Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Możliwość Supply: 500 szt dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    typ złącza: MPO / MTP DO MPO / MTP materiał: LSZH, OFNP lub OFNR
    typ trybu: OM4 typ rdzenia: 12 rdzeni
    kolor kabla: Magneta Długość: można dostosować do własnych wymagań
    Certyfikat: CE, ISO, RoHS Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty
    zdolność produkcyjna: 500 sztuk / dzień Termin płatności: T / T, 30% depozytu z góry
    Orzecznictwo: ISO9001
    High Light:

    mpo to mpo cable

    ,

    mpo fanout cable

    kabel wyłącznika mtp złącze mpo 24 podłącz panel krosowy kasety mpo

    Omówienie kabla MPO MTP

    Nowi producenci światłowodowych wielomodowych kabli światłowodowych OM3 do centrów danych, do światłowodowego kabla kasetowego MPO . 50-mikronowy kabel światłowodowy MTP jest wykonany ze szkła Corning® Clearcurve® OM3. Wielomodowy kabel światłowodowy jest dostarczany w konfiguracji 24-światłowodowej 100G Base-SR10 do bezpośredniego podłączenia sprzętu do sprzętu w celu obsługi zoptymalizowanego laserowo wielomodowego światłowodu LOMMF i szybkich sieci okablowania 100G. Kabel światłowodowy o wysokiej gęstości 24 to OM3 50/125 o średnicy 3,0 mm. Te zworki z włókna OM3 mają konfigurację 50 125. Materiał płaszcza wodnego to nieprzewodząca plenum OFNP z włókien optycznych i ma barwę aqua dla sieci 100 Gb. Światłowód MTP-MTP składa się z żeńskich złączy MTP. Złącze MTP wykorzystuje sprężynowy mechanizm przesuwny, który umożliwia zatrzaśnięcie światłowodu na adapterach, zapewniając bezpieczne i niezawodne połączenie okablowania sieciowego w środowisku centrum danych. Każdy zespół jest w 100% testowany fabrycznie pod kątem zgodności z normą Bellcore GR-326 i TIA / EIA przy maksymalnej stratności wtrąceniowej.
    Kup kable światłowodowe bezpośrednio od New light, niezawodnego dostawcy światłowodów i niezawodnego światłowodu na sprzedaż co. Produkujemy światłowody dla centrów danych przedsiębiorstwa, obiektów kolokacyjnych, farm serwerów, sieci pamięci w chmurze, pomieszczeń telekomunikacyjnych. CBS gromadzi tysiące produktów; takich jak światłowodowa puszka połączeniowa, kable światłowodowe, mostki światłowodowe i kable światłowodowe. Nasz wybór sprzedawanych kabli światłowodowych obejmuje szeroką gamę typów złącz światłowodowych. Przejdź do sklepu z kablami światłowodowymi, Cablesys.com, aby wyświetlić światłowód na sprzedaż i naszą cenę kabla światłowodowego.

    Zastosowanie kabla MPO MTP

    Dostępne SM lub MM; Dostępne PC (samolot) lub APC (8 stopni)
    Dostępny inny indeks IL i różne kolory
    Stabilny wskaźnik wydajności według ustalonej przez PIN pozycji połączenia
    Złącze wtykowe ze strukturą blokującą
    Wysoka gęstość, która jest wygodna dla instalacji elektrycznej i zarządzania
    Zgodny ze standardem Telcordia GR-1435-CORE i standardem RoHS

    sieć telekomunikacyjna
    Okablowanie systemowe
    Precyzyjne urządzenia telekomunikacyjne
    Kontrola pętli kablowej

    Parametr techniczny kabla MPO MTP

    Pozycja Parametry techniczne
    Złącze MPO / MTP (F lub M) MPO / MTP (F lub M)
    Operacja Temperatura -40 ° C ~ + 80 ° C
    Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C
    Utrata wtrąceniowa

    SM: ≤ 0,75dB (wartość standardowa), ≤ 0,35dB (wartość typowa);

    MM: ≤ 0,50 dB (wartość standardowa), ≤ 0,35 dB (wartość typowa);

    Strata zwrotna SM: ≥60dB; MM: ≥35dB
    Typ zakończenia MPO Mężczyzna: z bolcem prowadzącym; Kobieta: bez kołka prowadzącego
    Liczba włókien 8,12 i 24 błonnik
    Rodzaj złącza drugiego końca MPO-kobieta, MPO-samiec, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
    Tryb światłowodowy Jednomodowy (G652, G655, G657), wielomodowy (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
    Rodzaj kabla światłowodowego 250um włókno wstążkowe, kabel wstążkowy, pakiet światłowodu

    Trzy metody polaryzacji, typ A, typ B i typ C, są stosowane w celu zagwarantowania właściwego dwukierunkowego przydziału.

    Pakowanie

    Zapakujemy na zewnątrz worek OPP i karton. w celu ochrony towary nie ulegają uszkodzeniu przy dostawie.

    FQA

    1. P: Czy jesteś producentem?

    Odp .: tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

    2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

    Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

    3. P: Jaka jest cena?

    Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duża ilość otrzyma bardzo konkurencyjną cenę.

    4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

    Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Trudno więc ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

    Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

    Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

    5. P: Jaka jest twoja jakość?

    Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą IEC, europejską produkcją, prawie zamkniętą dla pozbawionego kurzu warsztatu. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

    Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

    6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

    Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

    W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni na 5000 sztuk. zwykłe produkty mamy na stanie. Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie. Więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

    7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

    Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy go naprawić za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

    8. P: Jakie jest twoje opakowanie?

    Odp .: Używamy międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

    9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

    Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty są akceptowane OEM / ODM. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

    10. P: Czy mogę dostać próbkę?

    Odp .: Zależy to od tego, które produkty, adapter, tłumik, przewód krosowy, warkocz, możemy dostarczyć ci próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.

    W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, opłata za próbkę i ładunek najpierw zwrócone, po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

    11. P: Jak mogę zamówić?

    Odp .: 1. wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby znaleźć dla ciebie fracht.

    2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji zamówienia. Cena zależy od ilości.

    3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Profoma na nasze konto bankowe.

    4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

    5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

    6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

    12. P: Jaki jest twój termin płatności?

    Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie. W przypadku dużej kwoty można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% opłacone przed dostawą.

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)