Dom ProduktyPatch panel światłowodowy

6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy

6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy

  • 6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy
  • 6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy
6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: New light
Orzecznictwo: ROHS ;ISO9001
Numer modelu: Panel ptach 6/24/48 core
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-15 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 dziennie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Aplication: Centra danych, wstępnie zakończone instalacje Interfejs: malowana proszkowo
Nazwa produktu: 6 portów 4 X 4L Optyczne panele krosowe do montażu w szafie / Black Box Światłowodowy panel krosowy Taca: Włókno 12/24/48/72/96
Waga: 6 kg materiał: Brąz fosforowy
Temperatura przechowywania: -45 ° C ~ + 60 ° C Rodzaj produktu: wysuwana obudowa szuflady z tacami na spojenie
Wymiary: 1,75 "wys. X 17,0" szer. X 14,0 "gł., 485 mm x 294 mm x 44 mm typu: 2U, panel światłowodowy typu draw, 1U, tryb jednomodowy lub mutil
High Light:

akcesoria światłowodowe

,

panel zakończeniowy światłowodu

6 x 4 porty 4LC optyczne panele krosowe do montażu w stelażu na panel krosowy do montażu w stelażu

Opis produktu:

Fibre Optic Terminal Box to rodzaj produktów do zarządzania światłowodem używanych do dystrybucji i ochrony łączy światłowodowych w sieci FTTH. Jest dostępny do dystrybucji i podłączania terminali różnych rodzajów światłowodów. Urządzenia te są dostępne w rozmiarach, które pasują do najczęstszych wymagań dotyczących dystrybucji. Zapewniamy, że jest to rodzaj wysokiej jakości, światłowodowej skrzynki zakończeniowej z włókna szklanego wykonanej z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno i poddawanej statycznej obróbce natryskowej z tworzywa sztucznego. Puszka może być instalowana tylko w wewnętrznej obudowie do montażu w stojaku.

Uwaga: To pudełko nie jest dostarczane z żadnymi adapterami i warkoczami. Jeśli ich potrzebujesz, możemy zainstalować je dla Ciebie z nielicznymi

12 światłowodów 24 rdzenie, 48, 72 i 144 konfiguracje światłowodów. Standardowe światłowodowe panele krosowe 1U, 2U, 3U i 4U (LIU) i ramki dystrybucji optycznej (ODF). Spójrz na nasz panel krosowy do montażu w stojaku .

Taca na przyprawy w pudełku jest wykonana z materiału ABS, który jest dostępny dla kabli światłowodowych 0,9 mm, 2,0 mm i 3,0 mm.

Każdy panel krosowy jest w pełni załadowany panelami, adapterami, łącznikami i akcesoriami i jest gotowy do instalacji.

Cechy:


Złącze wielowłóknowe zgodne ze standardem MTP / MPO
LC (standard centrum danych SFF), dyskretny interfejs SC
Gatunki włókien OS1 / 2, OM3, OM4 (dostępne OM1 i OM2)
Wersje 12 i 24 światłowodowe - 12 części optycznych LC (Duplex) / SC (Simplex)
Polaryzacja A (standard), B lub C
Fabryka zakończona i przetestowana
Wysokowydajne adaptery tulejkowe z tlenku cyrkonu

Parametr Jednostka FDF-1U FDF-2U FDF-3U
Pojemność światłowodu Rdzeń ≤24 ≤48 ≤72
Liczba tac PCS 1 2) 4
Wysokość 1U 2U 3U
Wymiar Szerokość mm 482 482 482
Głębokość mm 305 305 305
Uwaga Montaż w stojaku Montaż w stojaku Montaż w stojaku

Aplikacje:

· Sieci telekomunikacyjne

· Sieci lokalne

· FTTH

· Sieci telewizji kablowej

· Aktywne zakończenie urządzenia

Cechy i zalety:

· Niska strata nadmiarowa i wysoka wydajność

· Wysuwana taca do łączenia

· Wygoda i łatwość obsługi

· Zastosowanie wewnętrzne, konfigurowalne zastosowanie zewnętrzne

Projektowanie Parametr
Temperatura robocza -25 ℃ ~ + 40 ℃
Temperatura przechowywania -25 ℃ ~ + 55 ℃
Wilgotność względna ≤85 % (+ 30 ℃)
Ciśnienie powietrza 70Kpa ~ 106Kpa
Kolor czarny

Wymiar:

Model ilość włókna Wysokość Wymiary (DxSxW)
do montażu w stojaku Rdzeń 12/24/48/96 1U 430 * 354,1 * 44 mm

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty