Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy
Multimode Orange Widband Transmission 5m FC Fiber Optic Patch Cord
Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
Numer modelu: FC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 12000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Patchcord światłowodowy FC Wielomodowy pomarańczowy kabel Transmisja szerokopasmowa 5m Długość: 5 metrów
Kolor kabla: Pomarańczowy Złącze: FC
Liczba włókien: Simplex Średnica kabla: 3,0 mm / 2,0
Rodzaj włókna: 62,5 / 125um utrata wtrąceniowa: ≤0,25dB
Długość fali: 850nm / 1300nm Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
Utrata zwrotu: ≥40dB Polskie: PC
Prawdziwa fabryka: tak Podanie: FTTH / Urządzenia testowe / TV / LAN / Urządzenia telekomunikacyjne
High Light:

Patchcord światłowodowy wielomodowy FC na LC

,

patchcord światłowodowy 5m FC na SC

Patchcord światłowodowy Nazwa produktu:

 

Patchcord światłowodowy FC Wielomodowy pomarańczowy kabel Transmisja szerokopasmowa 5m

 

Opis kabla światłowodowego:

 

Podczas pracy nie należy nadmiernie zginać ani zapętlać światłowodu, ponieważ zwiększy to tłumienie światła podczas transmisji.


Po użyciu zworki światłowodowej należy zabezpieczyć złącze światłowodowe tuleją ochronną.Pył i olej uszkodzą połączenie światłowodu.


Jeśli złącze światłowodowe jest zabrudzone, można je wyczyścić bawełnianym wacikiem zamoczonym w alkoholu, w przeciwnym razie wpłynie to na jakość komunikacji.


Przed użyciem ceramiczną tuleję i jej powierzchnię końcową należy przetrzeć alkoholem i chłonną bawełną.


Minimalny promień gięcia światłowodu, gdy jest używany, jest nie mniejszy niż 150 mm.


Chroń tuleję i powierzchnię końcową tulei, aby zapobiec uderzeniom i zanieczyszczeniom, i przyłóż kołpak na czas po demontażu

 

 

Simplex będzie miał dwa złącza całkowicie, dupleks będzie miał cztery złącza, każda strona będzie miała dwa złącza.Jeśli chodzi o strukturę złącza, ma FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA 905/906, E2000, DIN4, D4 i tak dalej.

 

Licznikiem włókien może być również patchcord prosty, duplex patchcord, 4-rdzeniowy patchcord, 6-rdzeniowy patchcord, 8-rdzeniowy patchcord, 12-rdzeniowy patchcord, 24-rdzeniowy patchcord, 48-rdzeniowy patchcord, 96-rdzeniowy patchcord i wkrótce.

 

Patchcord światłowodowy  Typowe zastosowania


Aplikacja FTTA, FTTH
Stacja bazowa 3G, 4G, 5G
Okablowanie poziome i pionowe
BBU, RRU, RRH, LTE

 

Parametry techniczne kabla światłowodowego

 

nazwa produktu Patchcord światłowodowy FC Wielomodowy pomarańczowy kabel Transmisja szerokopasmowa 5m
typ trybu wielomodowy
liczba kabli simplex
typ rdzenia OM1
kolor kabla Pomarańczowy
długość kabla krosowego (można dostosować zgodnie z życzeniem)
utrata wtrąceniowa ≤ 0,25dB
strata zwrotna PC ≥40 dB
długość fali 850 / 1300nm
typ rdzenia 62,5 / 125um
materiał okucia Ceramiczny
temperatura robocza -40 ~ + 85 ℃
nadruk kablowy standardowy wydruk (można dostosować)
OEM / ODM do przyjęcia
Gwarancja 3 lata po dostawie
Czas dostawy 5-15 dni roboczych (w zależności od ilości)
 

 

Typ złącza kabla światłowodowego:

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy 0

 

 

 

Produkty z gorącą sprzedażą

 

 

Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy 1

 

 

 

Jak zamówić patchcord światłowodowy

 

1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb wieloosobowy (PC)
3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4-rdzeniowy / 6-rdzeniowy / 8-rdzeniowy / 12-rdzeniowy / 24-rdzeniowy / 48-rdzeniowy / 96-rdzeniowy i tak dalej
6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami

8. Złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska lub żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

 

FQA:

 

1. P: Jesteś producentem?

Odp .: Tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

 

2. P: Jakie jest twoje MOQ?

Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

 

3. P: Jaka jest cena?

Odp .: Cena zależy od ilości.Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę.Duże ilości otrzymają bardzo konkurencyjną cenę.

 

4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Tak więc trudno jest ustalić cenę FOB.Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, a my zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

 

Mamy bardzo konkurencyjną cenę spedytora.Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

 

Cena EXW lub CFR będzie lepsza .W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

 

5. P: Jaka jest twoja jakość?

Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą europejską IEC, prawie zamkniętą dla warsztatu bezpyłowego.Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości.Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

 

Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

 

6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach.Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni robocze dla 5000 sztuk.regularne produkty, które mamy w magazynie.Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie.Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

 

7 P: Jaka jest twoja gwarancja?

Odp .: Na kabel krosowy mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne.W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy naprawić je za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

 

8. P: Jakie jest twoje opakowanie

Odp .: Korzystamy z międzynarodowego pakietu eksportowego.dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych.Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

 

9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

Odp .: tak, możemy.Jesteśmy producentem, wszystkie produkty akceptują OEM / ODM.możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

 

10. P: Czy mogę prosić o próbkę?

Odp .: To zależy od tego, jakie produkty, dla adaptera, tłumika, kabla krosowego, warkocza, możemy dostarczyć próbkę za darmo.Ale fracht spłacony po twojej stronie.

W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować za darmo, najpierw pobierana jest opłata próbna i spłacony fracht.po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

 

11. P: Jak mogę zamówić?

Odp .: 1. Wyślij do nas pocztę lub wyślij zapytanie.daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość.Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby ustalić dla ciebie fracht.

2. Po poznaniu Twoich wymagań zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji.Cena zależy od ilości.

3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Proforma na nasze konto bankowe.

4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

5. Przed dostarczeniem potwierdzimy otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

 

12. P: Jaki jest twój termin płatności?

Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram naraz.W przypadku dużych kwot można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% płatne przed dostawą.

 

Pakowanie w celach informacyjnych:


Wielomodowa pomarańczowa szerokopasmowa transmisja światłowodowa 5m FC Patchcord światłowodowy 2

 

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty