Dom ProduktyZłącza światłowodowe

metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm

metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm

    • metal 2.0mm 3.0mm Multimode Fiber LC Connector
    • metal 2.0mm 3.0mm Multimode Fiber LC Connector
    • metal 2.0mm 3.0mm Multimode Fiber LC Connector
  • metal 2.0mm 3.0mm Multimode Fiber LC Connector

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE / ISO / RoHS
    Numer modelu: LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Do negocjacji
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksportowy
    Czas dostawy: 2-10 dni roboczych
    Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 10 000 szt. Na miesiąc
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Materiał: Metal typ trybu: tryb pojedynczy / tryb multi
    Rodzaj złącza: 3,0 mm utrata wtrąceniowa: <0,3 dB
    Certyfikat: CE, ISO, RoHS Utrata zwrotu: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 dB
    High Light:

    3.0mm Multimode Fiber LC Connector

    ,

    2.0mm Multimode Fiber LC Connector

    ,

    3.0mm multimode fiber connectors

    Złącze Simplex duplex LC SX 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm wielomodowe złącze światłowodowe

     

    Złącza światłowodowe są używane na obu końcach mostka światłowodowego, aby uzyskać krzyżowe połączenia włókien.Istnieje wiele typów złączy opracowanych dla kabli połączeniowych światłowodów.Na przykład sieci jednomodowe wykorzystywały złącza FC lub SC w mniej więcej takim samym stopniu, jak ST i SC w instalacjach wielomodowych.Aby wybrać odpowiedni kabel światłowodowy, bardzo ważnym czynnikiem jest złącze światłowodowe.Złącze LC to powszechnie stosowany typ złącza stosowany w światłowodowych kablach połączeniowych.Kabel światłowodowy LC do LC to kabel połączeniowy zakończony na obu końcach złączami LC.Poniższy tekst zawiera szczegółowe wprowadzenie do kabli światłowodowych LC do LC.

     

    o lepiej zrozumieć kabel światłowodowy LC do LC, najpierw musisz mieć podstawową wiedzę na temat złącza LC.LC (Lucent Connector) został po raz pierwszy opracowany przez Lucent Technologies w odpowiedzi na zapotrzebowanie ich głównych klientów na złącze o małej i niskiej stratności wtrąceniowej.Następnie projekt LC został znormalizowany w EIA / TIA-604–10 i jest oferowany przez innych producentów.Rozmiar ferruli złącza LC to 1,25 mm, czyli połowa rozmiaru tulei złącza SC.Złącze LC jest przystosowane do 500 cykli łączenia, a jego typowe tłumienie wtrąceniowe wynosi 0,25 dB.Istnieją solidne powody, dla których złącze LC jest preferowanym typem złącza dla sieci o wysokiej wydajności.Złącze LC ma niewielki rozmiar, zapożycza konstrukcję z dzieloną tuleją i cylindryczną tuleję (zwykle ceramiczną) ze złącza SC i może mieć konstrukcję typu push-and-zatrzask, zapewniającą stabilność przed wyrwaniem w systemowych mocowaniach rack.

     

    Zgodność z normami


    .Telcordia (dawniej Bellcore) GR-326-CORE Ogólne wymagania dla trybu pojedynczego
    złącza optyczne i zespoły zworek.
    .IEC 874-1 Ogólna specyfikacja dla złączy i kabli światłowodowych
    .ANSI / TIA-568-C.3, ISO / IEC 11801 wydanie 2, CENELEC EN 50173, UL94V-0
    .Wskaźnik ognioodporności kabla: standard OFNR lub IEC60332-3

     

    cechy


    .W 100% przetestowane pod kątem wydajności optycznej (tłumienie wtrąceniowe
    Długość określona przez klienta i strata zwrotu)
    .Standardowy kolor to żółty, pomarańczowy, turkusowy lub fioletowy,
    inne kolory dostępne na zamówienie
    .Płaszcz zewnętrzny kabla dostępny z PVC, Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    .Dostępne złącza typu PC, UPC, APC
    .Tuleja ceramiczna 2,5 mm o wysokiej koncentryczności do FC, ST, SC
    i tuleja ceramiczna 1,25 mm do LC i MU
    .Dostępne w wersjach G652D, G657A, OM1, OM2, OM3 i OM4
    .Oznaczenia pozycji A / pozycji B.
    .Dostępne w rozmiarach 0,9 mm, 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

     

    APLIKACJE

    · CATV
    · Aktywne zakończenie urządzenia
    · Sieci telekomunikacyjne
    · Metro
    · Sieci lokalne (LAN)
    · Sieci przetwarzania danych
    · Sprzęt testowy
    · Precyzyjne instalacje
    · Sieci rozległe (WAN)
    · Przemysł, medycyna i wojsko

     

    FUNKCJA

    · Niska tłumienność wtrąceniowa i odbicie wsteczne
    · Jednoczęściowa konstrukcja i konstrukcja odporna na rozciąganie
    · Swobodnie pływająca tuleja ceramiczna z promieniem wstępnym
    · Precyzyjny klucz przeciwobrotowy i korpus odporny na korozję
    · Różnorodność typów i kolorów butów

     

    Złącze APC to typ złącza światłowodowego, który minimalizuje odbicia wsteczne dzięki polerowaniu pod kątem od 5 ° do 15 ° na powierzchniach czołowych.Jak pokazano na poniższym obrazku.

    metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm 0

    Złącza polerowane kątowo należy łączyć tylko z innymi złączami polerowanymi pod kątem.Dopasowanie do polerowanego złącza bez kąta powoduje bardzo duże tłumienie wtrąceniowe.Generalnie polerowane kątowo złącza mają większe tłumienie wtrąceniowe niż dobrej jakości proste złącza fizyczne.
    Złącza o jakości „Ultra” mogą po podłączeniu osiągnąć odbicie wsteczne porównywalne ze złączem kątowym, ale połączenie kątowe zachowuje odbicia z tyłu nawet po odłączeniu wyjściowego końca światłowodu.

    Połączenia kątowo-polerowane wyróżniają się w sposób widoczny dzięki zastosowaniu zielonej osłony odciążającej lub zielonego korpusu złącza.Części są zazwyczaj identyfikowane poprzez dodanie „/ APC” do nazwy.
    Na przykład kątowe złącze FC może być oznaczone jako FC / APC, kątowe złącze LC może być oznaczone jako LC / APC itp.

     

    Wartość strat odbiciowych dla współpracujących złączy APC w terenie będzie zwykle większa niż -65 dB.W przypadku połączenia UPC jest to zwykle -55 dB.
    Gdy złącza są niepowiązane - na przykład nieużywane porty w ramce dystrybucyjnej FTTP - strata odbicia dla złączy APC wynosi -65 dB lub więcej, w porównaniu ze złączami UPC, które będą w okolicy 14 dB.

     

     

     

    Cechy:

     

    ► Zgodne z IEC 61754-20 i TIA 604-2

    ► Niska tłumienność i odbicie wsteczne

    ► Obudowa w kształcie bagnetu dla łatwego zakończenia

    ► Korpus z mosiądzu niklowanego

    ► Okucie ceramiczne z cyrkonu z wysokiej jakości wykończeniem z PC

    ► Zgodność z RoHS, REACH SvHC

     

    metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm 1


    Aplikacje:


    ► Sieci lokalne

    ► Sieci przetwarzania danych

    ► Aplikacja dystrybucyjna

    ► Dystrybucja lokali

    ► Sprzęt testowy i laboratoryjny

     

     

    Łatwość użycia

    typ złącza tryb jednomodowy / wielomodowy
    kolor niebieski zielony
    kabel 0,9 / 2,0 / 3,0

     

     

     

    Parametr

     

    nazwa produktu Złącze światłowodowe ST OEM / ODM 3,0 mm do wewnętrznego kabla dystrybucyjnego
    typ trybu tryb pojedynczy / tryb multi
    średnica kabla 0,9 / 2,0 / 3,0 mm
    utrata wtrąceniowa ≤ 0,3 dB (niska tłumienność może wynosić ≤ 0,35 dB)
    utrata powrotu ≥60 dB
    długość fali 1310/1550
    materiał okucia Ceramiczny
    temperatura operatora -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM do przyjęcia
    Gwarancja 3 lata od dostawy
    Czas dostawy 2-15 dni roboczych (w zależności od ilości)
     

     

     

    więcej złącza w celach informacyjnych

     

    metalowe złącze światłowodu wielomodowego LC 2,0 mm 3,0 mm 2

     

     

    Typ złącza LC / SC / FC / FC / E2000 / MPO / MTRJ / SMA
    Typ trybu tryb jednomodowy lub wielomodowy
    Rodzaj kabla 0,9 / 2,0 / 3,0 mm

     

    Jak zamówić

     

    1. Typ złącza: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Typ trybu: tryb pojedynczy (UPC i APC) / tryb multi (PC)
    3. Średnica kabla: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm (można dostosować inną średnicę)
    4. Materiał powłoki: PVC / LSZH
    5. liczba włókien: prosty / dupleks / 4 rdzenie / 6 rdzeni / 8 rdzeni / 12 rdzeni / 24 rdzenie / 48 rdzenie / 96 rdzenie i tak dalej
    6. Typ kabla: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Długość kabla krosowego: zgodnie z wymaganiami
    8. złącze MPO / MTP powinno poinformować nas, która metoda (typ A / typ B / typ C), męska czy żeńska, liczba włókien (włókno 4/8/12/16/24/32)

     

    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty