Dom ProduktyOptyczny kabel światłowodowy

LSZH Patchcord światłowodowy Złącza E2000 9/125 SM Kabel dupleksowy

LSZH Patchcord światłowodowy Złącza E2000 9/125 SM Kabel dupleksowy

    • LSZH Optical Fiber Patch Cord E2000 9/125 SM Connectors Duplex Cable
    • LSZH Optical Fiber Patch Cord E2000 9/125 SM Connectors Duplex Cable
  • LSZH Optical Fiber Patch Cord E2000 9/125 SM Connectors Duplex Cable

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
    Nazwa handlowa: New Light
    Orzecznictwo: CE,ISO,RoHS
    Numer modelu: E2000 APC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10 SZT.
    Cena: can be negotiated
    Szczegóły pakowania: torba opp + karton
    Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości)
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Możliwość Supply: 12000 sztuk dziennie
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: E2000 APC Patch Cord Światłowód Zielony E2000 9/125 SM Złącza Kabel dupleksowy typ złącza: E2000
    materiał kabla: LSZH rodzaj włókna: G652D
    typ trybu: 9 / 125um typ rdzenia: dupleks
    średnica kabla: 3.0 długość kabla: Można dostosować
    utrata wtrąceniowa: ≤0,3dB strata zwrotna: ≥60dB
    OEM/ODM: Zadowalające Długość: 1m 2m 3m lub niestandardowe
    Długość fali: 1310 nm / 1550 nm
    High Light:

    single mode fiber optic cable

    ,

    duplex fiber patch cord

    Patchcord światłowodowy Nazwa produktu:

    E2000 APC Patch Cord Światłowód Zielony E2000 9/125 SM Złącza Kabel dupleksowy

    Opis kabla światłowodowego:


    E2000 APC Patch Cord Światłowód Zielony E2000 9/125 SM Złącza Kabel dupleksowy to specjalne złącze typu E2000.

    Złącze E2000 ma złącze o średnicy 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm. Obudowa ma tę samą specyfikację, ale bagażnik złącza jest inny. średnica buta 0,9 mm może przejść tylko przez kabel 0,9 mm. But o średnicy 2,0 mm jest przeznaczony do kabla 2,0 mm.

    Kolor złącza ma kolor niebieski, szary i zielony. Jednomodowy UPC jest złączem w kolorze niebieskim, wielomodowy jest złączem w kolorze szarym, a APC w trybie pojedynczym jest złączem w kolorze zielonym.

    Kabel może mieć średnicę 0,9 mm, 2,0 mm i 3,0 mm. W standardzie międzynarodowym kabel jednomodowy jest w kolorze żółtym, a tryb wielokolorowy ma pomarańczowy, aqua m megenta, jasnozielony kolor w innym trybie. Jeśli chcesz dostosować kolor kabla, ilość powinna za każdym razem przekraczać 1000 metrów.

    Istnieje wiele rodzajów kabli krosowych i warkoczy. Zależy to od złączy i rodzaju kabla. typ trybu, w tym tryb jednomodowy, wielomodowy (tryb wielomodowy obejmuje typy 62,5 / 125, 50 / 125um OM2,50 / 125 OM3, 50/125 OM4, 50/125 OM5). Liczba kabli może być również włóknami simplex, duplex, 4 włóknami, 6 włóknami, 8 włóknami, 12 włóknami, 24 włóknami, 48 włóknami i innymi włóknami, w zależności od potrzeb.


    Najważniejsze cechy kabla światłowodowego

    • Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego
    • Dobra wymienność
    • Dobra wytrzymałość
    • Stabilność w wysokiej temperaturze
    • Zgodny ze specyfikacjami IEC, TIA / EIA, NTT i JIS



    Dane techniczne kabla światłowodowego

    Specyfikacja Jednostka FC, SC, LC / Kable pancerne ST, MU MT-RJ, MPO E2000
    Tryb pojedyńczy Multi-mode Tryb pojedyńczy Multi-mode Tryb pojedyńczy Multi-mode Tryb pojedyńczy
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
    Utrata wtrąceniowa dB ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,3
    Utrata zwrotu dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    Długość fali nm 850,1310 850,1310 850,1310 850,1310
    Zamienność dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
    Wibracja dB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
    Temperatura robocza ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
    Temperatura przechowywania ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
    Średnica kabla mm φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9

    W pobliżu
    Aplikacje światłowodowe

    • CATV;
    • Aktywne zakończenie urządzenia;
    • Sieci telekomunikacyjne;
    • Metro;
    • Sieci lokalne;
    • Sieci przetwarzania danych;
    • Sprzęt testowy;
    • Instalacja lokalu;
    • Sieci rozległe


    Typ złącza kabla światłowodowego :

    typ konwertera SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ....
    Kable PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), pancerne
    Kolor żółty, szary, niebo bule, pomarańczowy, biały, bla


    FQA:

    1. P: Czy jesteś producentem?

    Odp .: tak, jesteśmy producentem w Shenzhen w Chinach

    2. P: Jakie jest Twoje MOQ?

    Odp .: MOQ może wynosić 1 szt., Ale nie sugerujemy zamawiania 1 szt., Ponieważ koszt będzie wyższy, więc cena będzie wyższa niż budżet.

    3. P: Jaka jest cena?

    Odp .: Cena zależy od ilości. Po poinformowaniu nas o ilości, zaoferujemy Ci najlepszą cenę. Duża ilość otrzyma bardzo konkurencyjną cenę.

    4. P: Czy możesz podać cenę FOB?

    Odp .: tak, możemy, ale ze względu na rozmiar i wagę nie jest duża, większość jest dostarczana drogą lotniczą, DHL, TNT, UPC, FEDEX itp. Trudno więc ustalić cenę FOB. Najlepszym sposobem jest poinformowanie nas o szczegółowej specyfikacji i ilości, zaoferujemy fracht z ceną produktu w celach informacyjnych.

    Mamy bardzo konkurencyjnego logistę cen. Jeśli twoja ilość jest duża i istnieje kilkadziesiąt kartonów, możemy dowiedzieć się o frachcie morskim w celach informacyjnych.

    Cena EXW lub CFR będzie lepsza . W razie potrzeby możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej rozwiązań.

    5. P: Jaka jest twoja jakość?

    Odp .: Nasza produkcja jest zgodna z normą IEC, europejską produkcją, prawie zamkniętą dla bezpyłowego warsztatu. Importowany sprzęt produkcyjny i sprzęt do kontroli jakości. Zwłaszcza sprzęt MTP Daisi.

    Wszystkie produkty są w 100% testowane przed dostawą.

    6. P: Jaki jest twój czas realizacji?

    Odp .: Mamy trzy fabryki w Chinach. Jedna fabryka do produkcji kabli światłowodowych, dwie fabryki kabli krosowych, PLC, ODF, adapterów, tłumików itp.

    W przypadku kabla światłowodowego czas realizacji może wynosić 2-3 dni na 5000 sztuk. zwykłe produkty mamy na stanie. Możemy zająć się pilnym zamówieniem dla Ciebie. Więcej informacji, możesz skontaktować się z nami.

    7. P: Jaka jest twoja gwarancja?

    Odp .: W przypadku kabla krosowego mamy 2 lata gwarancji od momentu dostawy, ale ponosimy odpowiedzialność wyłącznie za uszkodzenia inne niż sztuczne. W przypadku sztucznych uszkodzeń możemy go naprawić za darmo, ale fracht zostanie opłacony po twojej stronie.

    8. P: Jakie jest twoje opakowanie?

    Odp .: Używamy międzynarodowego pakietu eksportowego. dołączyłem jakieś opakowanie różnych produktów w celach informacyjnych. Możemy również wydrukować twoje logo na opakowaniu

    9. P: Czy możesz zrobić OEM / ODM?

    Odp .: tak, możemy. Jesteśmy producentem, wszystkie produkty są akceptowane OEM / ODM. możemy podpisać umowę o zachowaniu poufności.

    10. P: Czy mogę dostać próbkę?

    Odp .: Zależy to od tego, które produkty, adapter, tłumik, przewód krosowy, warkocz, możemy dostarczyć ci próbkę za darmo. Ale fracht spłacony po twojej stronie.

    W przypadku produktów o dużej wartości nie możemy zaoferować go za darmo, opłata za próbkę i ładunek najpierw zwrócone, po złożeniu zamówienia opłata za próbkę zostanie zwrócona.

    11. P: Jak mogę zamówić?

    Odp .: 1. wyślij do nas wiadomość e-mail lub wyślij zapytanie. daj nam znać nazwę produktu, szczegółowe specyfikacje, ilość. Podaj swój adres odbiorczy, jeśli potrzebujesz nas, aby znaleźć dla ciebie fracht.

    2. Gdy poznamy Twoje wymagania, zaoferujemy Ci najlepszą cenę wraz z czasem realizacji zamówienia. Cena zależy od ilości.

    3. Po zaakceptowaniu oferty wystawimy fakturę Profoma na nasze konto bankowe.

    4. Po otrzymaniu płatności zorganizujemy dla Ciebie produkcję.

    5. Przed dostarczeniem potwierdź otrzymanie informacji ponownie i wyślemy ci numer śledzenia po dostarczeniu.

    6. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące długoterminowej współpracy.

    12. P: Jaki jest twój termin płatności?

    Odp .: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram jednocześnie. W przypadku dużej kwoty można wpłacić 50% zaliczki, saldo 50% zapłacone przed dostawą.

    Pakowanie w celach informacyjnych:


    Szczegóły kontaktu
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    Osoba kontaktowa: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)