Dom ProduktyPigtail światłowodowy

50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail

50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail

  • 50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail
  • 50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail
  • 50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail
50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: New Light
Orzecznictwo: CE , ISO , RoHS
Numer modelu: LC / UPC
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: can be negotiated
Szczegóły pakowania: torba opp + pudełko kartonowe
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Możliwość Supply: 12000 szt / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktów: warkocz z włókna lc Rodzaj złącza: LC (może być ST, FC, SC, MPO, MTRJ, MU)
typ trybu: SM Kolor kabla: żółty
Średnica kabla: 0,9 mm długość kabla: 1 M (można dostosować)
utrata wtrąceniowa: ≤ 0,2 dB Utrata zwrotu: ≥ 40dB
Czas dostawy: 2-7 dni roboczych Termin płatności: 30% zaliczki z góry, 70% salda płatne przed dostawą
High Light:

Warkocz światłowodowy OM3 Lc jednomodowy

,

warkocz światłowodowy jednomodowy 125um

,

warkocz łączący Fusion 10 Gb

spawanie fusion warkocz jednomodowy Simpex 50 / 125um 10Gb OM3 LC

 

Premium Plus warkocze z włókna lci patchcordy są idealne do łączenia przez fuzję światłowodów wymaganych dla systemów okablowania strukturalnego, w tym centrów danych, szerokopasmowej telewizji kablowej, pasywnej sieci optycznej PON, multipleksacji WDM lub DWDM, FTTh i usług głosowych w sieciach metropolitalnych i dostępowych ATM i SONET.Usługa szybkiej zmiany jest dostępna przy zamówieniach do 100 warkoczyków lub 20 zestawów warkoczyków i wysyłanych w ciągu trzech dni roboczych.Skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

 

Cechy warkocz z włókna lc

 

Dostępne opcje złączy LC, LC / APC, SC, SC / APC, ST, FC i FC / APC
Zestawy pigtaili po 6, 8, 12 lub 16 zgodnie z sekwencją kolorów TIA
Złącza LC i SC oznaczone kolorami TIA z białymi osłonami 900 mikronów
Opcje światłowodów: OS2, OM1, OM3 i OM4
W 100% przetestowane pod kątem strat wtrąceniowych i strat powrotnych w trybie pojedynczym
Przewody z serii Premium Plus objęte są dożywotnią ograniczoną gwarancją, gdy są używane z innym okablowaniem Leviton i są instalowane przez certyfikowanego wykonawcę Leviton
Szybka usługa zapewniająca szybką dostawę

 

Zastosowania warkocz z włókna lc


1) CATV, sprzęt do testów metra;
2) sieci telekomunikacyjne;
3) sieci lokalne (LAN);
4) sieci rozległe (WAN);
5) instalacje lokalowe;

6) sieci przetwarzania danych;

 

 

Specyfikacja SM MM
PC UPC APC
Strata wtrąceniowa (dB) <= 0,30 dB <= 0,20 dB <= 0,20 dB <= 0,30 dB
Strata powrotu (dB) > = 50 dB > = 55dB > = 60 dB -
Trwałość (1000 krycia) <= 0,20 dB
temperatura robocza -40 ~ + 85 ℃
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85 ℃
Średnica kabla (mm) 0,9 / 2,0 / 3,0
Długość kabla (m) 1M, 2M, 3M, 5M, dostosowane
Specyfikacja SM MM
PC UPC APC
Strata wtrąceniowa (dB) <= 0,30 dB <= 0,20 dB <= 0,20 dB <= 0,30 dB
Strata powrotu (dB) > = 50 dB > = 55dB > = 60 dB -
Trwałość (1000 krycia) <= 0,20 dB
temperatura robocza -40 ~ + 85 ℃
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85 ℃
Średnica kabla (mm) 0,9 / 2,0 / 3,0
Długość kabla (m) 1M, 2M, 3M, 5M, dostosowane

Pigtaile są używane do połączeń spawanych podczas kończenia kabli zewnętrznych.Składa się z łącznika i specjalnej długości

 

Złącza światłowodowe pigtaila światłowodowego lc są zaprojektowane i polerowane do różnych kształtów, aby zminimalizować odbicie wsteczne, co jest szczególnie ważne w zastosowaniach jednomodowych.Zgodnie z typami tego złącza dostępne są kable światłowodowe PC, UPC i APC.W tym poście Złącze PC vs UPC vs APC: Wybór odpowiedniego typu złącza światłowodowego przedstawia różnicę między PC, UPC i APC.Obecnie polska czcionka PC została zastąpiona przez UPC.To, czy wybierzesz UPC, czy APC, zależy od rzeczywistej aplikacji.Ponieważ APC zapewnia mniejsze straty wtrąceniowe niż UPC, światłowodowe kable krosowe APC są bardziej odpowiednie do zastosowań o dużej przepustowości i łączy dalekosiężnych, takich jak FTTx, pasywna sieć optyczna (PON) i multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM).Natomiast kable światłowodowe UPC mają zastosowanie do systemów optycznych, które są mniej wrażliwe na straty wtrąceniowe, takich jak telewizja cyfrowa i telefonia.

50 / 125um 10Gb OM3 Lc Jednomodowe łączenie światłowodowe typu pigtail 0

 

 

 

 

1. czy jesteś prawdziwym producentem?
Nas.Jesteśmy prawdziwym producentem z 15-letnią historią.


2. co to jest MOQ?
Nas.MOQ kabla światłowodowego wynosi 1 km

.
3. jaki jest czas dostawy?
Nas.Ogólny czas dostawy to 5-7 dni od potwierdzenia zamówienia.To zależy od ilości zamówienia.


4.Jak prawidłowo przechowywać światłowód?
Nas.Przed użyciem przechowuj bęben w pomieszczeniu; bęben powinien być umieszczony bokiem, a nie końcem.


5. Czy możesz dostarczyć spersonalizowane produkty i logo?
Tak.Dostarczamy usługi OEM.Możesz przesłać nam swój rysunek.


6. jakie są twoje warunki płatności?
Nas.Akceptujemy T / T, L / C, Western Union, D / P itp. 30% z góry i 70% przed wysyłką.

 

 

Termin płatności i dostawa

 

1. Płatność: T / T, L / C, Paypal, Westen Union, Moneygram

2. 30% zaliczki z góry, 70% salda płatne przed dostawą.

3.Opakowanie: międzynarodowy pakiet standardowy (worek OPP + karton)

4. Czas dostawy: 2-7 dni roboczych (w zależności od ilości) od zaksięgowania wpłaty.

5. Gwarancja: 3 lata (od dostawy).

6. Sposób wysyłki: drogą lotniczą (DHL, TNT, UPS, Fedex), drogą morską (zgodnie z wymaganiami).

 

 

Szczegóły kontaktu
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

Osoba kontaktowa: Alice

Tel: 0086-13534063703

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty